Výkon Nový Renault TALISMAN Grandtour

Nový TALISMAN Grandtour

Objavte motory dostupné pre každú verziu

Intens
Intens
Initiale Paris
Initiale Paris

Diesel (2)

Blue dCi 160 EDCUž od
35 820 €
Blue dCi 190 EDCUž od
37 300 €
Už od
45 080 €
Neviete, ktorý motor najviac vyhovuje vášmu štýlu jazdy? Nájdite perfektné riešenie pomocou nášho simulátora spotreby paliva.

Podrobné špecifikácie

výkonnosť - spotreba :

Viac informácií o motoroch

Blue dCi 160 EDC

Zábavný

Skombinujte potešenie z jazdy a pohodlie s týmto štvorvalcovým motorom s objemom 2,0l a výkonom 160k, ktorý je k dispozícii so 6 stupňovou automatickou prevodovkou EDC. Vďaka technológii AdBlue® môžete mať celú škálu zážitkov a súčasne mať pod kontrolou spotrebu paliva a dosahovať nižšie emisie CO2.

Blue dCi 190 EDC

Vysoký výkon

Dokážete zvládnuť ešte väčší výkon? Tento štvorvalcový motor s objemom 2,0 l a výkonom 189 k zaistí vášmu vozidlu zrýchlenie a rozjazd, aký si zaslúži. K dispozícii so 6 stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou EDC vám ponúka zážitky z jazdy, ktoré prekonajú aj vaše najvyššie očakávania. S technológiou AdBlue® môžete mať pod kontrolou spotrebu paliva vášho vozidla a súčasne znížiť emisie CO2.

Nový Renault TALISMAN Grandtour podrobne

Objavte podobné modely

Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Už od 31 400 €
ESPACE
ESPACE
Už od 47 450 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac