Nový Talisman Grandtour

Výkon

NOVÝ RENAULT TALISMAN GRANDTOUR

Objavte motory dostupné pre každú verziu

Intens
Intens
Initiale Paris
Initiale Paris

Diesel (2)

Blue dCi 160 EDCuž od
35 820 €
Blue dCi 190 EDCuž od
37 300 €
už od
45 080 €

Podrobné špecifikácie

Viac informácií o motoroch

Blue dCi 160 EDC

zábavný

Skombinujte potešenie z jazdy a pohodlie s týmto štvorvalcovým motorom s objemom 2,0l a výkonom 160k, ktorý je k dispozícii so 6 stupňovou automatickou prevodovkou EDC. Vďaka technológii AdBlue® môžete mať celú škálu zážitkov a súčasne mať pod kontrolou spotrebu paliva a dosahovať nižšie emisie CO2.

Blue dCi 190 EDC

vysoký výkon

Dokážete zvládnuť ešte väčší výkon? Tento štvorvalcový motor s objemom 2,0 l a výkonom 189 k zaistí vášmu vozidlu zrýchlenie a rozjazd, aký si zaslúži. K dispozícii so 6 stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou EDC vám ponúka zážitky z jazdy, ktoré prekonajú aj vaše najvyššie očakávania. S technológiou AdBlue® môžete mať pod kontrolou spotrebu paliva vášho vozidla a súčasne znížiť emisie CO2.

Nový Renault Talisman Grandtour podrobne

Objavte podobné modely

NOVÝ KOLEOS
NOVÝ KOLEOS
už od 31 400 €
CAPTUR
CAPTUR
už od 15 800 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac