image

Nariadenie o používanie chemikálií

V spoločnosti Renault sa snažíme zlepšiť a zjednodušiť váš život. Už desaťročia pracujeme na ponuke vozidiel, ktoré poskytujú vyššiu účinnosť a menej znečisťujú životné prostredie.

 

 

Nariadenie REACH Renault

REACH: pre zodpovedné používanie našich výrobkov

Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 z 18. decembra 2006 o registrácii, hodnotení, autorizácii a obmedzovaní chemických látok (REACH), má za cieľ podporovať ochranu ľudského zdravia a životného prostredia pred rizikami súvisiacimi s chemickými látkami.
 
V súlade s našimi záväzkami jasne a prehľadne informujeme o látkach obsiahnutých vo výrobkoch pre upratovanie, údržbu a opravy vašich vozov.

V súlade s našimi záväzkami jasným a transparentným spôsobom informujeme o látkach, ktoré sa nachádzajú v položkách určených na udržiavanie, údržbu a opravu vášho vozidla.

 

*(Registrácia, hodnotenie, autorizácia a obmedzovanie chemických látok)

Renault na ceste

Želáte si získať informácie REACH týkajúce sa vášho vozidla?

Ak si želáte informácie týkajúce sa vášho vozidla: jednoducho vyberte svoju značku a model a získajte hárok podľa nariadenia REACH.

Viac informácií

Chcete sa dozvedieť viac o environmentálnych normách?

Renault WLTP

Úvod k novým predpisom

WLTP a RDE

Čítať ďalej
Pomenovanie motorov Renault

Nové pomenovania

Nové naftové a benzínové motory

Objaviť viac
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac