Renault CLIO E-TECH Hybrid

so zvýhodnením až do výšky 1 000 €

zvýhodnenie do výšky

až 1 000 €

zimné pneumatiky

pri financovaní Renault Easy

v benzínovej aj E-Tech hybridnej verzii

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

Hybridné vozidlo Renault Clio E-Tech

až 80% času jazdy v meste na čisto elektrický pohon

Zažite elektrickú jazdu, ako nikdy predtým. Nové Clio E-Tech hybrid kombinuje elektrický a spaľovací motor s obzvlášť úspornou multimódovou automatickou prevodovkou. Výsledok: 100% rozjazdov na elektrický pohon, optimalizovaná jazda na elektrický pohon až 80% času v meste a zážitok z tichej elektrickej jazdy.

Hybridné vozidlo Renault Clio E-Tech

účinný v meste aj na diaľnici

Hybridný pohon umožňuje v meste usporiť až 40% paliva v porovnaní s klasickým benzínovým pohonom. Nové Clio E-Tech je univerzálne: žiadne káble, vysoký výkon, pohodlný interiér, skrátka všetko, čo očakávate od poslednej generácie modelu Clio.

Hybridné vozidlo Renault Clio E-Tech

nový pocit z jazdy

Nové Clio E-Tech hybrid vám prináša výkon 140 koní. Okamžitá odozva jeho elektromotora, spoločne so špeciálnou multimódovou automatickou prevodovkou ponúka úžasné zrýchlenie a plynulé radenie. Užite si rôzne režimy Multi-sense pre personalizovaný jazdný zážitok.

Výsledky testovacích jázd Renault E-Tech Drive

Pozrite sa, ako je Nové Clio E-Tech hybrid ekonomický a ekologický!

Ponuka platí od 3. 1. do 31. 3. 2022. Ponuka je iba informatívna anie je záväznou ponukou na uzavretie kúpnej zmluvy. Ponuka zahŕňa kombinované zvýhodnenie vo forme odkupného bonusu 1 000 €, ktoré pozostáva zo zvýhodnenia vo výške 600 € vzťahujúce sa na všetky stupne výbavy a dodatočného zvýhodnenia 400 €, ktoré je platné pre výbavy Intens a R.S.Line. ponuka „zimné pneumatiky zdarma pri financovaní“ platí iba pri využití financovania Renault Easy v rámci značkového financovania Renault Finanancial Services. Renault Financial Services predstavuje financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s.. Renault Clio E-Tech hybrid: spotreba 4,3 l / 100 km, emisie co2 98 g/km. Renault Clio: spotreba 3,6–5,2 l / 100 km, emisie co2 94–118 g/km. Uvedené spotreby paliva aemisie co2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pre homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidiel je iba ilustratívne.