NOVÝ RENAULT

MEGANE E-TECH 100 % ELEKTRICKÝ

Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický
LEN ELETRICKÝ, LEN PRE VODIČA

220 k

alebo 160 kW*k dispozícii vo verziách equilibre, techno a iconic

7,4 s

0 ‒ 100 km/h *k dispozícii vo verziách equilibre, techno a iconic

450 km

dojazd (WLTP) *k dispozícii vo verziách equilibre, techno a iconic. 470 km vo verzii business. Viac informácií a objednávky k dispozícii od januára 2022.

ELEKTRICKÉ VOZIDLO NOVEJ GENERÁCIE

Nová revolučná platforma CMF-EV je vybavená ultratenkou 60kWh batériou a kompaktným 160kW elektromotorom. Optimalizované rozloženie hmotnosti, dlhší rázvor kolies a nízke ťažisko poskytujú vozidlu lepšiu obratnosť a väčší priestor na palube.

NOVÉ ZÁŽITKY Z JAZDY

Nový Renault E-Tech 100% elektrický kombinuje dravosť väčšiny kompaktných hatchbackov a spontánnosť športových vozidiel. Jeho vpredu umiestnený elektromotor s výkonom 220 k disponuje krútiacim momentom 300 Nm a v spojení s 20“ kolesami dáva nový význam slovu „jazda“.

Nové technologické inovácie

Ovládnite svoje okolie s integrovanou kamerou v spätnom zrkadle a zostaňte v bezpečí s 26 asistenčnými systémami. OpenR link so vstavanými službami Google vám umožňuje navigovať do vášho cieľa, použiť hlasového asistenta k ovládaniu funkcií vozidla a získať prístup k vašim obľúbeným aplikáciám.

Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ interiér, multimediálna obrazovka
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒interiér, palubná doska, multimediálna obrazovka
  • Vezmite svoje aplikácie s vami na palubu
   Vezmite svoje aplikácie s vami na palubu

   Váš účet Google vás sprevádza na palube. Kontrolujte svoje správy, hudbu a obľúbené aplikácie. Mapy Google sa automaticky a priebežne aktualizujú, aby vám uľahčili cestu.

  • Úplne vás obklopí
   Úplne vás obklopí

   Jeden z najväčších digitálnych priestorov na palube s plochou 774 cm2 rozloženou na dvoch 12-palcových obrazovkách. Ponúka jedinečný pohlcujúci zážitok vďaka openR link s integrovaným multimediálnym systémom Google a prístrojovou doskou openR novej generácie s optimalizovanými farbami.

  • Neobmedzené prispôsobenie
   Neobmedzené prispôsobenie

   OpenR link s integrovaným systémom Google ukladá vaše obľúbené nastavenia sedenia, prostredia, jazdy a trás. Vaše inteligentné auto vás rozpozná a prispôsobí sa vašim preferenciám.

  • Intuitívna navigácia
   Intuitívna navigácia

   Zátarasy, nové jednosmerné ulice, dočasné obchádzky, aktualizácie premávky, už žiadne nepríjemné prekvapenia. Systém GPS aktualizovaný v reálnom čase pomocou máp Google zaisťuje presnú jazdu, aj keď stratíte sieťové pripojenie

DIZAJN BEZ LIMITOV

Jeho predná časť inšpirovaná vozidlami kategórie SUV a karosérie kompaktného hatchbacku poskytujú tomuto vozidlu výnimočný vzhľad. Typické full LED predné svetlá, 3D perleťovo sfarbený pruh v zadnej časti vozidla, 20“ kolesá, zlaté a chrómované prvky a čierna strecha odhaľujú úplne originálny vzhľad

Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ predná časť
predná časť
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ kompaktná karoséria
kompaktná karoséria
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ kalužové svetlo
osvetlenie vstupu
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ 20'' disky kolies z ľahkej zliatiny
20" disky kolies z ľahkej zliatiny
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ nová full LED charakteristika predných svetiel
nové charakteristické predné svetlomety
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ nová full LED charakteristika zadných svetiel
nové charakteristické zadné svetlomety
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ nové logo Renault
nové logo Renault
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ nový symbol
nové označenie
Nový Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ interiér

ERGONOMICKÝ A PRIESTRANNÝ

Unikátna platforma 100% elektrického vozidla Megane E-Tech ponúka úplne novú rovnú podlahu. Ďalší priestor je uvoľnený vďaka rozšíreniu konštrukcie a novej palubnej doske openR: 209 mm priestor pre nohy v zadnej časti, odkladacie priestory s objemom 33 l.

PRÉMIOVÝ AUDIOSYSTÉM HARMAN KARDON

S hi-fi zvukom nového audiosystému Harman Kardon, technológiou priestorového zvuku a rôznych simulácií priestoru zvuku (prirodzený, živý, klub alebo obývačka), sa pri tomto zážitku zapoja všetky zmysly a zaistia vám intenzívne cestovanie.

MODULÁRNE USPORIADANIE A ÚLOŽNÉ PRIESTORY

Indukčná nabíjačka v prednej časti, USB-C vstup v zadnej časti, centrálny úložný priestor, 33 litrov úložných priestorov a objemný batožinový priestor. 100% elektrický Megane E-Tech privádza život na palube vozidla k dokonalosti.

ŽITE ELEKTRICKY S RENAULT