Renault Kangoo E-Tech electric Koncept

Mestské a elektrické predvádzacie vozidlo, Kangoo E-Tech electric ‒ koncept dláždi cestu novému radu Kangoo, ktorý príde na trh v roku 2020. Tento koncept predstavuje víziu mobilnej údržbárskej a opravárenskej dielne prispôsobenej vývoju pracovných metód a mobility.

Kangoo E-Tech electric Koncept
Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.

Kangoo E-Tech electric Koncept

Technologický dizajn a remeselná estetika

Kangoo E-Tech electric Koncept

úplne nové charakteristické svetlá

Za úplne priehľadnou sklenenou prednou maskou je Kangoo E-Tech electric ‒ koncept vybavený novými charakteristickými svetlami. Vyznačuje sa čiarou spájajúcou dva svetlomety v tvare C s ich identitou Renault, pričom obklopuje centrálne logo. Tieto charakteristické svetlá ohlasujú novú vizuálnu identitu elektrických vozidiel Renault.


Okrem toho karoséria konceptu Kangoo E-Tech electric je po stranách a zozadu obklopená osvetleným pruhom, ktorý symbolizuje technologický aspekt elektrických vozidiel budúcnosti z modelového radu Renault. Táto osvetlená čiara začína pri zadnom logu, podčiarkuje koľajnice na posuvných dverách a je súčasťou kľučiek dverí.

Kangoo E-Tech electric Koncept

všetky detaily premyslené z hľadiska špičkových technológií aj z futuristického hľadiska

Koncept Kangoo E-Tech electric navrhnutý ako elektronický predmet predstavuje moderný dizajn až do najmenších detailov. Je to vidieť na hladkom prevedení rôznych prvkov: spodná časť karosérie, okná, projektory, dverové vložky, predná maska atď.

 

Mriežky nárazníka vpredu a vzadu sú vybavené grafickým dizajnom, ktorý odkazuje na vetracie otvory na elektronických zariadeniach.

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Úžitkové vozidlá Renault

objaviť

náš rad úžitkových vozidiel

naše úžitkové vozidlá
Exteriér Kangoo E-Tech electric

jazdite elektrickým vozidlom

Renault Kangoo E-Tech electric

objavte ho