Formula 1 budúcnosti: R.S. 2027 Vision

Formula 1 budúcnosti: R.S. 2027 Vision

Objavte našu víziu pre Formulu 1 v roku 2027: ešte osobnejšie a efektnejšie pre ešte vzrušujúcejšie preteky!

R.S. 2027 Vision

Vodič je hrdina

Vďaka priehľadnému kokpitu vám R.S. 2027 Vision ponúka úplný pohľad na vodiča za volantom.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.
Formula 1

je rok 2027...

Podľa dizajnu vytvoreného na zákazku na základe meraní vodiča a 3D tlače ľahkých a odolných materiálov vám R.S. 2027 Vision a jej priehľadný kokpit umožní zažiť preteky a vidieť výrazy tváre vodiča zblízka. Jeho helma je tiež priehľadná, čo vám umožní vidieť jeho tvár a pozorovať jeho reakcie. Či už sledujete priamo na mieste alebo zdiaľky, ste priamo v centre diania. 

 

Aby ste lepšie rozumeli pretekom, aktívne LED osvetlenie vložené do volantu zobrazuje kľúčové informácie, ako je napríklad poradie vodiča v pretekoch a energetickú situáciu auta.

R.S. 2027 Vision

Futuristický dizajn

Plodom kolektívneho úsilia našich odborníkov Renault na dizajn a pretekárskych odborníkov Renault Sport Racing ‒ R.S. 2027 Vision je zakotvený v našej DNA.

Formula 1

pretekársky dizajn

Predné LED svetlomety v tvare písmena C, osvetlený diamant na kapote, aktívne osvetlenie, riadené aerofólie a ďalšie mobilné aerodynamické prvky. Vďaka svojim výrazným vizuálnym prvkom, naše nové koncepčné vozidlo je zakotvená v DNA našej značky. Obrovský úspech, pokiaľ ide o dizajn, koncept Renault R.S. 2027 Vision si vás získa! Toto platí nielen pre fanúšikov Formuly 1, ale aj pre nadšencov nových technológií, ktorých nevyhnutne nemusia priťahovať samotné preteky.

Formula 1

stelesnenie športového ducha Renault Sport

Vďaka svojmu preplňovanému motoru a niekoľkým originálnym prvkom, ako je napríklad zadná plutva a farby jeho karosérie, koncept Renault R.S. 2027 Vision s hrdosťou pripomína svojho predchodcu Renault RS01 z roku 1977. Žlto-čierny plášť je zvýraznený metalickým lakom, umocnený zlatými prvkami pre vizuálnu estetiku predstavujúcu kvalitu, techniku a výkon.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Koncept

objaviť

náš modelový rad koncepčných vozidiel

všetky naše koncepčné vozidlá
Renault Sport

objaviť

odborné znalosti našej stajne Renault Sport

Renault a motoristický šport