Koncept Renault Trezor

Koncept Renault Trezor

Vitajte vo vzrušujúcej budúcnosti! Koncept Renault Trezor je 2-miestne elektrické kupé predstavujúce začiatok nového cyklu koncepčných vozidiel, pričom objavuje design a technológiu budúcich modelov. So svojím priateľským štýlom a technológiami zameranými na potešenie z jazdy, toto elektrické GT stelesňuje našu víziu budúcej mobility a našu vášeň pre automobily.

Koncept Renault Trezor na ceste
Pohľad z boku na koncept Renault Trezor
Predná časť konceptu Renault Trezor
Strecha konceptu Renault Trezor
Dizajn exteriéru konceptu Renault Trezor
Disky kolies konceptu Renault Trezor
Pohľad zozadu na koncept Renault Trezor

Koncept Renault Trezor

Vonkajší vzhľad v štýle Renault

Koncept Renault Trezor je súčasťou evolúcie designu značky Renault v celej ponuke: jednoduché a zmyselné línie, výrazná predná časť, typické osvetlenie v tvare písmena C. Renault Trezor ide v stopách už skôr predstaveného konceptu Renault Dezir a sériového Renault Clio a predstavuje vyspelosť štýlu našej značky.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.
Panoramatický pohľad na koncept Renault Trezor

dizajn, ktorý vychádza zo zásad športových vozidiel

Na kapote má koncept Renault Trezor prívod vzduchu voštinového tvaru, ktorý pripomína zadnú štruktúru karosérie. Na strane vodiča bola klapka paliva nahradená ukazovateľom, ktorý ukazuje úroveň nabitia. Osvetlenie z optických vlákien v zadnej časti obsahuje červené laserové svetlo.

Koncept Renault Trezor

Dizajn interiéru: autentický a moderný

Vďaka prevládajúcej červenej je dizajn interiéru konceptu Renault Trezor zmyselný a príjemný. Použitím najkvalitnejších materiálov, ako je drevo a koža, sa zameriava na potešenie z jazdy. Kabína v kombinácii remeselnej zručnosti a technológie predznamenáva ešte elegantnejšie a štýlovejšie interiéry našich budúcich modelov.

Prístup na palubu konceptu Renault Trezor

maximálne originálny prístup

Koncept Renault Trezor vas pozýva aby ste prekročili jeho prah a vstúpili do priestoru pre cestujúcich. Športový, zmyselný nádych dvier podčiarkuje červená koža horného stĺpika. Opierky hlavy sa automaticky posunú vzad, akoby vás pozývali dovnútra.

Interiér konceptu Renault Trezor

dokonale sa tu snúbia drevo, koža a technológie

Prekvapenie! Koncept Renault Trezor odhaľuje svoju červenú drevenú palubnú dosku s odkladacím priestorom. Odkladacie priestory vyrobené na mieru sú uchytené koženými popruhmi. Nájdete ich pozdĺž tmavočervených, hladkých kožených sedačiek. Elegantná línia palubnej dosky a veľká dotyková obrazovka zvýrazňujú technologicky vyspelý interiér. Obdĺžnikový volant je okrem klasických ovládacích prvkov vybavený tiež dotykovými obrazovkami.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Modelový rad koncepčných vozidiel Renault

objaviť

náš modelový rad koncepčných vozidiel

pozrieť modelový rad
safety by Renault

objaviť

safety by Renault

objaviť viac