Nový Renault TRAFIC a MASTER

Široká paleta verzií a motorizácií, perfektne využiteľný nákladový priestor, vysoký komfort pri jazde v meste i na dlhé trasy ...

 

Objavte riešenia šité na mieru ponúkané úžitkovými vozidlami Renault.

Ponuka nových úžitkových vozidiel Renault

Nový MASTER a TRAFIC so zvýhodneným značkovým financovaním 103% s preplatkom len 3%.

Motorizácie s výkonom až 132 kW/180 k

Zvýhodnenie až 6 990 €

Nový MASTER Furgon

Nový MASTER

Navrhnutý pre potreby každej profesie

 

Už od 15 590 € bez DPH *

 


Vyberte si zo širokej ponuky verzií pohonu. Zvoliť môžete pohon predných, zadných alebo všetkých štyroch kolies, v ponuke je aj verzia MASTER Z.E. s čisto elektrickým pohonom.

Mám záujem o nové vozidloNový Renault MASTER
Nový TRAFIC Furgon

Nový TRAFIC Furgon

Odolný a dynamický ... každý deň

 

Už od 15 690 € bez DPH*

 

 

Dvojlitrový motor v spojení s dvojspojkovou prevodovkou EDC prináša nové dimenzie jazdných zážitkov.

 

Nový TRAFIC ponúka v kabíne 90 l úložných priestorov a mnoho praktických detailov, ako je držiak na dokumenty na zadnej strane sklápacieho operadla prostredného sedadla spolujazdca. Vďaka tomu a mnohým ďalším prvkom výbavy je Nový TRAFIC skutočnou mobilnou kanceláriou.

Mám záujem o nové vozidloNový Renault TRAFIC

Uvedené ceny platia počas obchodnej akcie Business days platnej od 1. 2. do 31. 5. 2020. Ponuka platí počas trvania obchodnej akcie Business days od 1. 2. – 31. 5. 2020. Uvedené cenové zvýhodnenie 6 990 € platí pre model Renault MASTER Furgon Business L3H2P3 2,3 dCi 135. Ponuka financovania platí pri akontácií 35% a dĺžke splácania 36 mesiacov. Ponuka sa vzťahuje len na podnikateľov a firmy. RENAULT FINANCE znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzatvorenie kúpnej zmluvy, konkrétnu obchodnú ponuku vrátane presného výpočtu cenového zvýhodnenia Vám pripraví predajca Renault (aktuálny zoznam autorizovaných predajcov nájdete na https://www.renault.sk/najst-dealera.html). Renault MASTER: spotreba 5,8 – 9,0 (l/100 km), emisie CO2 154 – 233 (g/km). Renault TRAFIC: spotreba 5,4 – 6,4 (l/100 km), emisie CO2 143 – 169 (g/km). Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pre homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.

 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault