Renault MASTER

Sme pripravení rozhýbať váš biznis.

 

Renault MASTER ponúka prakticky neobmedzené možnosti prestavieb, vozidlo si môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv.  

  • MASTER

Renault MASTER

vám ponúka viac ako 250 verzií, ktoré si teraz môžete objednať s mimoriadnym bonusom.

Zvýhodnenie až 9 800 €

Financovanie 103% s preplatením iba 3%

Nový MASTER

MASTER

Navrhnutý pre potreby každej profesie

Už od 16 125€ bez DPH

 

Vyberte si zo širokej ponuky verzií pohonu furgonu a verzií určených pre prestavby. Môžete si zvoliť pohon predných, zadných alebo všetkých štyroch kolies, v ponuke je tiež verzia MASTER Z.E. s plne elektrickým pohonom.

Mám záujem o nové vozidloNový Renault MASTER

Úžitkové vozidlá skladom

Objavte ponuku skladových vozidiel Renault ihneď k odberu.

  • LCV

Ponuka platí od 1. 10. 2020 do 21. 10. 2020 počas obchodnej akcie Business days. Uvedené cenové zvýhodnenie 9 800 € platí pre model Renault MASTER L4H3P5 2,3 dCi 165k RWD. Nový Renault MASTER: spotreba 5,8 – 9,0 l/100 km, emisie CO2 154 – 233 g/km. Financovanie 103% platí len pre podnikateľov. Renault Finance znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzatvorenie kúpnej zmluvy, konkrétnu obchodnú ponuku vrátane presného výpočtu cenového zvýhodnenia vám pripraví predajca Renault (aktuálny zoznam autorizovaných predajcov nájdete na https://www.renault.sk/najst-dealera.html). Renault MASTER: spotreba 5,8 – 9,0 (l/100 km), emisie CO2 154 – 233 (g/km). Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pre homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac