Renault Express Van, Kangoo Van, Trafic a Master

CELKOVÉ PREPLATENIE IBA 3%

LCV

Úsporné motory, ergonomické pracovisko pre vodiča, praktický nákladový priestor...

Vďaka týmto a ďalším vlastnostiam sa  úžitkové vozidlá Renault stali najpredávanejšími ne európskom trhu v roku 2021. Vyberte si model presne podľa predstáv vášho podnikania a využijte financovanie s preplatením iba 3%.

Kangoo Van

Nový Renault Express Van

na mieru vašim plánom

Vozidlo Express Van s asymetrickými zadnými dverami, ktoré sú otvárateľné do uhla 180°, má využiteľný objem 3,3 m3 a dĺžku pre náklad 1,91 m s pevnou priečkou ponúka najlepší pomer dĺžky pre náklad / celkovej dĺžky vo svojej triede. So sklopeným sedadlom spolujazdca a otvorenou variabilnou priečkou naložíte do vozidla až 3,7m3. Jeho posuvné bočné dvere sa otvárajú v rekordnej dĺžke 716 mm a zaisťujú jednoduchý prístup do vozidla.

Nový Renault Express Van
Kangoo Van

Nový Renault Kangoo Van

otvorený veľkým veciam

Pracujete v meste? Kangoo Van je riešením pre vás vďaka inovatívnemu riešeniu „Open Sesame by Renault“. Kangoo Van je k dispozícii s pevnou alebo otočnou priečkou, je tak pripravený splniť vaše každodenné potreby. S objemom nákladového priestoru 3,3m3 až 3,8m3 nebudete mať žiadny problém nájsť v nákladovom priestore miesto pre vaše vybavenie alebo tovar.

Nový Renault Kangoo Van
Kangoo Van

Nový Renault Trafic

robustná a dynamická dodávka

Trafic v sebe spája pohodlie a praktickosť. Jeho dômyselný dizajn interiéru obsahuje poklop pod sedadlom spolujazdca, ktorý zabezpečuje nakladaciu dĺžku 4,15 m. Obdĺžnikový tvar optimalizuje nákladový priestor a vo verzii L2h2 ponúka až 8,9 m³. V prednej časti vozidlo ponúka 88 l úložný priestor, odnímateľnú mobilnú kanceláriu a všetok komfort, ktorý potrebujete na prácu kdekoľvek a kedykoľvek si želáte.

Nový Renault Trafic
Nový MASTER

Renault Master

Navrhnutý pre potreby každej profesie

Vyberte si zo širokej ponuky verzií pohonu furgonu a verzií určených pre prestavby. Môžete si zvoliť pohon predných, zadných alebo všetkých štyroch kolies, v ponuke je tiež verzia Master E-Tech electric. s plne elektrickým pohonom.

Renault Master

Ponuka platí od 1.4.2024 do 30.4.2024. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzavretie kúpnej zmluvy. Úrok 0% platí pri akcii Financovanie 103 % od Mobilize Financial Services a platí pre model Renault Kangoo Van pri akontácii 70 % a dĺžke splácania 24 mesiacov. Ponuka sa vzťahuje iba na podnikateľov a firmy. Mobilize Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. nový Renault Express Van: spotreba 4,6 – 6,8 l/100 km, emisie co2 121 – 154 g/km. nový Renault Kangoo Van: spotreba 5,2 – 7,2 l/100 km, emisie co2 134 – 164 g/km. nový Renault Trafic: spotreba 6,9 – 8,5 l/100 km, emisie co2 182 – 223 g/km. Renault Master: spotreba 8,4 – 13,7 l/100 km, emisie co2 221 – 344 g/km. Uvedené spotreby paliva a emisie co2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pre homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidiel je iba ilustratívne.