Renault TRAFIC SpaceClass avant

nový Renault Trafic SpaceClass

prvotriedny zážitok
cena od

vzhľad elegantný a dynamický

Trafic SpaceClass dáva nový význam dynamickému vzhľadu. Jeho nová horizontálna kapota a vertikálna maska chladiča zdôrazňujú expresivitu nových predných nárazníkov. Získajte štýl, ktorý je dynamický a sofistikovaný vďaka full LED svetlometom v tvare písmena C, novým 17" kolesám s diamantovým efektom a ďalším prvkom.

modulárne usporiadanie, priestor, pohodlie

Trafic SpaceClass: VIP preprava

Alt Image C29

znova objavte, ako úžasne môžete cestovať

Vďaka 6 modulárnym zadným sedadlám s konfiguráciou čelom k sebe, zásuvke 220 V a individuálnym svetlám na čítanie Trafic SpaceClass mení spôsob, akým prepravujeme cestujúcich.

Pri jazde využite výhody inteligentnej kabíny, ktorá je ešte elegantnejšia vďaka novej chrómovanej radiacej páke a úplne novej palubnej doske vo farbe sivá Meteor. Už nikdy nemusíte robiť kompromisy týkajúce sa pohodlia!

Alt Image C29

prvotriedny zážitok

Usaďte sa na palube verzie Signature modelu Trafic SpaceClass a doprajte si prvotriedne zážitky na úplne novej úrovni. Jeho otočné sedadlá sa dajú posúvať alebo vyberať bez námahy. Prispôsobí sa všetkým vašim potrebám, takže môžete odviezť až 7 cestujúcich pri zachovaní objemu nákladného priestoru až 1,8 m³. 
 

Jeho posuvný centrálny stôl premieňa Trafic SpaceClass na skutočný a pohodlný mobilný obytný priestor.

Alt Image C29

váš spoločník pri dobrodružstvách

Realizujte svoje výletné plány s verziou Escapade.

Za chvíľu zmeníte interiér svojho vozidla na plnohodnotnú spálňu: jednoducho sklopíte zadné sedadlá a môžete sa natiahnuť na dvojlôžko s dĺžkou 1,90 m a to všetko v súkromí vďaka zatmaveným oknám.

Cestujte bez obmedzení!

Ponuky

Najvyšší čas

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

objavte podobné modely

TRAFIC COMBI
TRAFIC COMBI
už od 30 850 €
TRAFIC
TRAFIC
už od 25 350 €