Jazda s elektromobilom Renault

Zistite viac o jazde s elektromobilom – dokonalou kombinácií pohodlia, výkonu a
plynulej jazdy v akejkoľvek situácii! 

Je jazda s elektromobilmi náročná?

Jazdenie v elektrickom aute

pohodlie jazdy s elektrickým pohonom

Elektromobily Renault sú vybavené automatickou prevodovkou, ktorá je v kombinácii s elektromotorom schopná zaistiť optimálny krútiaci moment od momentu rozjazdu. Vodiči sú oslobodení od nutnosti radiť a môžu sa tak sústrediť na dianie na vozovke pre sebou.

 

Okrem toho môžu vodič a ostatní cestujúci cestovať v úplnom pohodlí vďaka dokonale tichým elektromotorom, ktoré na rozdiel od spaľovacích motorov nevytvárajú žiadne vibrácie.

 

Sú elektromobily výkonné?

Výkon elektrického vozidla

bezkonkurenčný výkon

Naše elektromobily sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny výkon. Vďaka elektromotoru sú možné rýchlejšie otáčky a vzhľadom k tomu, že automatická prevodovka preberá úlohu radenia rýchlostných stupňov, si môžu vodiči plne vychutnať silnú akceleráciu pri rozjazde aj behom jazdy. 

zistite viac o tom, ako fungujú elektromotory

Kde môžete jazdiť s elektromobilom?

jazda s elektromobilom na okresnej ceste

Využite výhody tejto technológie k optimalizácii účinnosti pri cestovaní. Dojazd je ovplyvnený terénom a rôznymi štýlmi jazdy používanými behom cesty, ale naše vozidlá sú navrhnuté tak, aby jazdili skvelo za akýchkoľvek podmienok. 

jazda s elektromotorom v meste

Objavte znovu, čo to znamená jazda v mestskej premávke, s živým prejavom elektromobilu. Vždy zaistený vjazd do všetkých zón s obmedzenou dopravou a v niektorých mestách parkovanie zdarma. S elektrickou technológiou môžete plynule prechádzať mestom bez toho, aby vaše vozidlo vydávalo zápach či hluk, a stále si užívať silné zrýchlenie pri rozjazde aj behom jazdy. 

jazda s elektromobilom na diaľnici

Naplánujte si svoju cestu a vydajte sa na ďalší výlet. Elektromobily ponúkajú rôzny dojazd v závislosti na modely a dopravných podmienkach. Preto je dôležité plánovať vaše jazdy a mať na pamäti všetky možnosti, ktoré máte k nabíjaniu vášho vozidla.

 

Technológia rekuperácie a energie pomáha uchovať energiu za všetkých okolností. Aby ste dobili batériu na svojej ceste, urobte si prestávku a pripojte vozidlo k nabíjacím staniciam, ktoré sú k dispozícii na diaľničných odpočívadlách. 

Objavte naše technológie pre elektrické vozidlá

Technológie pre elektrické vozidlá

Všetky vaše otázky ohľadom elektromotorov