Jazda s elektromobilom Renault

Zistite viac o jazde s elektromobilom – dokonalou kombinácií pohodlia, výkonu a
plynulej jazdy v akejkoľvek situácii! 

Je jazda s elektromobilmi náročná?

  • Jazdenie v elektrickom aute

pohodlie jazdy s elektrickým pohonom

Elektromobily Renault sú vybavené automatickou prevodovkou, ktorá je v kombinácii s elektromotorom schopná zaistiť optimálny krútiaci moment od momentu rozjazdu. Vodiči sú oslobodení od nutnosti radiť a môžu sa tak sústrediť na dianie na vozovke pre sebou.

 

Okrem toho môžu vodič a ostatní cestujúci cestovať v úplnom pohodlí vďaka dokonale tichým elektromotorom, ktoré na rozdiel od spaľovacích motorov nevytvárajú žiadne vibrácie.

 

vyskúšajte Zoe

Sú elektromobily výkonné?

  • Výkon elektrického vozidla

bezkonkurenčný výkon

Naše elektromobily sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny výkon. Vďaka elektromotoru sú možné rýchlejšie otáčky a vzhľadom k tomu, že automatická prevodovka preberá úlohu radenia rýchlostných stupňov, si môžu vodiči plne vychutnať silnú akceleráciu pri rozjazde aj behom jazdy. 

zistite viac o tom, ako fungujú elektromotory

Kde môžete jazdiť s elektromobilom?

jazda s elektromobilom na okresnej ceste

Využite výhody tejto technológie k optimalizácii účinnosti pri cestovaní. Dojazd je ovplyvnený terénom a rôznymi štýlmi jazdy používanými behom cesty, ale naše vozidlá sú navrhnuté tak, aby jazdili skvelo za akýchkoľvek podmienok. 

jazda s elektromotorom v meste

Objavte znovu, čo to znamená jazda v mestskej premávke, s živým prejavom elektromobilu. Vždy zaistený vjazd do všetkých zón s obmedzenou dopravou a v niektorých mestách parkovanie zdarma. S elektrickou technológiou môžete plynule prechádzať mestom bez toho, aby vaše vozidlo vydávalo zápach či hluk, a stále si užívať silné zrýchlenie pri rozjazde aj behom jazdy. 

jazda s elektromobilom na diaľnici

Naplánujte si svoju cestu a vydajte sa na ďalší výlet. Elektromobily ponúkajú rôzny dojazd v závislosti na modely a dopravných podmienkach. Preto je dôležité plánovať vaše jazdy a mať na pamäti všetky možnosti, ktoré máte k nabíjaniu vášho vozidla.

 

Technológia rekuperácie a energie pomáha uchovať energiu za všetkých okolností. Aby ste dobili batériu na svojej ceste, urobte si prestávku a pripojte vozidlo k nabíjacím staniciam, ktoré sú k dispozícii na diaľničných odpočívadlách. 

Objavte naše technológie pre elektrické vozidlá

Technológie pre elektrické vozidlá

Všetky vaše otázky ohľadom elektromotorov

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac