E-TECH: hybrid prispôsobený pre všetkých

Opierajúc sa o naše skúsenosti s elektrickými vozidlami vám od roku 2020 prinesieme rad hybridných motorov, ktoré si môžete vybrať pre naše modely.

Nekompromisná ponuka hybridov

  • E-TECH hybrid

Ako priekopníci v oblasti elektrických vozidiel sme vyvinuli inovatívnu a exkluzívnu technológiu E-TECH. Technológia, chránená 150 patentmi, nám umožnila vyvinúť dva typy hybridných motorov:

 

  • E-TECH: bezkáblový hybrid,
  • E-TECH Plug-in: nabíjateľný hybrid.

 

Naša technológia E-TECH vám prináša: 

 

  • maximálny elektrický pohon,
  • maximálne potešenie z jazdy,
  • úplnú prispôsobiteľnosť našich vlajkových modelov počnúc úplne novým modelom Renault CLIO.

E-TECH: voliteľný hybrid

Úplne nový Renault CLIO E-TECH: spojenie hybridného výkonu a prispôsobivosti modelu Renault CLIO (dostupný v roku 2020).

80 % elektrický pohon

80 % elektrický pohon

Vďaka technológii E-TECH si môžete užiť 80 % úplnej elektrickej jazdy v meste, a dokonca profitovať zo 100 % elektrického štartovania.

40 % zníženie spotreby paliva

40 % zníženie spotreby paliva

 

Náš hybridný motor E-TECH vám na mestských cestách umožňuje ušetriť 40 % spotreby paliva v porovnaní s vozidlom poháňaným palivom.

 

Jedinečná reaktivita v segmente

Jedinečná reaktivita v segmente

Vďaka okamžitej reaktivite pri štarte a bezkonkurenčnému zrýchleniu v tomto segmente vám naše hybridné motory s využitím všetkých výhod vyplývajúcich z odborných skúseností v oblasti elektrických vozidiel Renault ponúkajú nebývalý pôžitok z jazdy. 

Viac informácií o technológii E-TECH

E-TECH Plug-in: nabíjateľný hybrid

  • CAPTUR E-TECH Plug-in

Vďaka svojej schopnosti jazdiť v elektrickom režime viac ako 45 km pri kombinovanom použití* a až 65 km v mestskom prostredí** predstavuje úplne nový CAPTUR E-TECH Plug-in bezprecedentnú všestrannosť. Toto SUV vám umožňuje jazdiť bez spotreby paliva na každodenných cestách a cestovať na dlhé dovolenky bez obáv z dojazdu.


Úplne nový CAPTUR E-TECH Plug-in, vybavený novým motorom E-TECH Plug-in, ktorý kombinuje benzínový motor, dva elektrické motory a úplne inovatívnu prevodovku, využíva technológiu, ktorá čerpá z našich odborných zručností v oblasti elektrických vozidiel a formuly 1.

 

Prináša vám optimalizovanú elektrickú jazdu a maximálne potešenie z jazdy.

 

* V cykle WLTP; možná jazda na elektrinu do 135 km.

Objavte ďalšie technológie Renault

Renault EASY DRIVE

Jazdite v úplnej pohode

Objavte Renault EASY DRIVE.
Renault ActiveSafety

Vaša bezpečnosť je naša priorita

Objavte bezpečnosť Renault.
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac