možnosti financovania a služby

možnosti financovania a službyRENAULT AUSTRAL

financujte váš Renault Austral​

Financujte jednoducho váš Renault Austral s Renault Financial Services. Vďaka financovaniu Renault Easy s nízkou splátkou a nulovým poplatkom môžete myslieť aj na ďalšiu výbavu a príslušenstvo. Ideálne podmienky financovania s vami preberie váš predajce Renault.

objavte tiež

rozšírené záruky ‒ možnosti financovania a služby ‒ Renault Austral E-Tech plný hybrid

rozšírené záruky

Pripravte sa na neočakávané udalosti a buďte pokojnejší vďaka našim predĺženým zárukám, poisteniam a asistenčným službám Renault, ktoré na vás neustále dohliadajú. Prispôsobia sa spôsobu používania Renault Austral E-Tech full hybrid. 

zmluvy o údržbe ‒ možnosti financovania a služby ‒ Renault Austral E-Tech plný hybrid

zmluvy o údržbe

Môžete využívať ponuku all-inclusive, ktorá je navrhnutá tak, aby vám vyhovovala, so zmluvami o údržbe a balíkmi Renault Service. Údržba Renault Austral sa riadi pomocou prediktívnej technológie, ktorá uľahčuje monitorovanie vášho vozidla.

služby

Naši odborníci na servisnú starostlivosť Renault sú pripravení pomôcť vám s údržbou vášho Renault Austral. Cenové ponuky a objednanie sa online, balíky, servisné zmluvy, poistné zmluvy, asistenčné služby a ďalšie. Využite naše riešenia na mieru, ktoré sú k dispozícii vo vašom priestore My Renault.

My Renault

partner ‒ možnosti financovania a služby ‒ Renault Austral E-Tech plný hybrid

každodenný partner

Využívajte prispôsobený online priestor s tipmi, ponukami, exkluzívnymi výhodami, pripomienkami plánu údržby a zoznamom pripravovaných stretnutí.

preskúmať My Renault