Renault predstavuje Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

Jazda na elektrický pohon, kedykoľvek chcete!

  • RenaultCAPTUR E-TECH Plug-in
  • Nabíjateľné hybridné vozidlo Renault CAPTUR
  • RenaultCAPTUR E-TECH Plug-in

Chcete si pozrieť v predpremiére Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid?

Nabíjateľné hybridné vozidlo Renault CAPTUR

Neprekonateľné potešenie z jazdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozidla v hybridnom vozidle? Ten vám zaručí Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid. Vaše vozidlo sa naštartuje rovnako ticho a zrýchli rovnako dynamicky ako pri plne elektrickom vozidle a ponúkne vám tak maximálne pohodlie.

Hybridné vozidlo Renault CAPTUR Plug-in

Prispôsobí sa akémukoľvek životnému štýlu!

Užite si slobodu voľby vďaka Novému CAPTUR E-TECH Plug-in. Vďaka jeho dvojitému pohonu môžete počas týždňa jazdiť v meste v plne elektrickom režime (až 65 km), a potom prepnúť na hybrid, pokiaľ plánujete dlhšie cesty cez víkend. Riešenie pre všetky vaše cesty!

Renault CAPTUR ‒ nabíjateľné hybridné SUV

Skúsenosti v oblasti elektromobilov v Novom CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

Na Nový CAPTUR sa môžete kedykoľvek spoľahnúť vďaka našim 10 ročným odborným skúsenostiam v oblasti elektromobilov Renault Z.E.! Využite výhody čistej mobility a lepšej spotreby paliva vďaka inovatívnej prevodovke a technológii rekuperácie energie, ktorá je inšpirovaná priamo svetom Formule 1!

Majte aktuálne informácie o uvedení Nového CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid na slovenský trh

CAPTUR E-TECH Plug-in

E-TECH

E-TECH, technológia zrodená vďaka skúsenostiam značky Renault v oblasti elektrických pohonov Z.E. a motoristického športu, je najnovším hybridným riešením značky Renault.

 

Technológia E-TECH bola predstavená v našich ikonických modeloch Nový CAPTUR a Nové CLIO, ktoré sú dostupné pre všetkých a potvrdzujú, že aj s hybridom môže byť jazdenie radosťou.

Keď čakáte na svoj úplne nový model CAPTUR E-TECH Plug-in

Úplne nový CAPTUR

Nový CAPTUR

Prispôsobiteľné SUV

Preskúmať
Easy life

EASY LIFE

Podrobnosti o technológii E-TECH

Objaviť
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac