CAPTUR E-TECH Plug-in - nabíjateľné hybridné SUV

Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybridHviezda mestských SUV je teraz plug-in hybrid

CAPTUR umožňuje elektrickú jazdu, kedykoľvek chcete!

Vďaka novému plug-in hybridnému pohonu môžete jazdiť s Novým CAPTUR v elektrickom režime cez týždeň, každý deň ho nabíjať, a na ďalšie víkendové výlety ho prepnúť na hybrid! Nemusíte robiť žiadne kompromisy.

Výbava

Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

To najlepšie z modelu CAPTUR je stále tu: personalizovateľný vzhľad, špičkové bezpečnostné systémy a praktické posuvné a sklopné sedadlá.

Renault CAPTUR -MULTI-SENSE nabíjacie hybridné SUV

Pomocou MULTI-SENSE si môžete prispôsobiť váš Nový CAPTUR podľa svojej nálady. Vyberte si z troch nastaviteľných jazdných režimov a ôsmich farieb osvetlenia interiéru. V režime PURE máte možnosť jazdiť plne na elektrický pohon do rýchlosti 135 km/h.

Renault CAPTUR E-TECH - EASY LINK multimediálny systém

S EASY LINK si užijete prispôsobiteľný multimediálny systém, ktorý je intuitívny
a užívateľsky priateľský. Jeho dotyková obrazovka s vysokým rozlíšením môže mať veľkosť až 9,3“. Nájdite nabíjacie stanice na mape behom okamihu. Sledujte zmeny v toku energie. Jednoducho upravte nastavenie dobíjania batérie a takisto teplotu na palube vozidla.

Renault CAPTUR E-TECH ‒ 10,2" obrazovka vodiča

Okrem vybraného režimu zobrazenia MULTI-SENSE môžete nájsť všetko, čo potrebujete vedieť o stave nabíjania batérie, zmenách v toku energie, dojazdu a rekuperácie energie priamo pred očami.

NABÍJANIE

Nový CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid

Domácí nástěnná nabíjecí stanice vozu Zbrusu nový ZOE

Doma

Nabíjajte svoje plug-in hybridné vozidlo doma jednoducho a rýchlo. Vozidlo si môžete nabíjať z bežnej domácej zásuvky s výkonom 2,3 kW, ktorá ho nabije za 5 hodín. Pre výkonnejšie nabíjanie s výkonom až 3,7 kW zvoľte priemyselnú zásuvku Green´Up alebo Wallbox. S výkonom 3,7 kW nabijete vozidlo na 100% za necelé 3 hodiny.

Nabíjení vozu Zbrusu nový ZOE v práci

V práci

Rastúci počet podnikov inštaluje pre svojich zamestnancov nabíjacie miesta pre elektromobily. Nabíjajte Nový CAPTUR Plug-in Hybrid po príchode do práce zo všetkých nabíjacích staníc, ktoré umožňujú nabíjanie striedavým prúdom!

Veřejná nabíjecí stanice pro vůz Zbrusu nový ZOE

V sieti verejných nabíjacích miest

Na nabíjacích miestach v nákupných centrách, v parkoviskách v centrách miest alebo verejných ciest môžete svoje vozidlo pohodlne nabiť. Než stihnete nakúpiť a ísť do kina, tak bude vaše vozidlo plne nabité.

MOTORY

CAPTUR E-TECH: Nekompromisný plug-in hybrid!

Nabíjateľný hybrid Renault CAPTUR

Neprekonateľné potešenie z jazdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozidla v hybridnom vozidle? To vám zaručí Nový CAPTUR E-TECH Plug-in. Vaše vozidlo sa naštartuje rovnako tak potichu a zrýchli rovnako ako plne elektrické vozidlo a ponúkne vám tak maximálne pohodlie.

Nabíjateľný hybrid Renault CAPTUR

Prispôsobí sa akémukoľvek životnému štýlu!

Užite si slobodu voľby vďaka Novému CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid. Vďaka jeho dvom pohonným jednotkám môžete počas pracovného týždňa jazdiť po meste s dojazdom až 65 km, a potom na víkendový výlet prepnúť na hybridný pohon. Riešenie, ktoré je skutočne univerzálne.

Nabíjateľný hybrid Renault CAPTUR

Skúsenosti v oblasti elektromobilov v Novom Renault CAPTUR

Jazdite v úplnom kľude vďaka našim 10 ročným odborným skúsenostiam v oblasti elektromobilov Renault! Využite výhody čistej mobility a lepšej spotreby paliva vďaka inovatívnej prevodovke a technológii rekuperácie energie, ktorá sa inšpirovala priamo svetom Formuly 1!

Výsledky testovacích jázd Renault E-TECH Drive

Pozrite sa, ako je Nový CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid ekonomický a ekologický!

Ste pripravení sadnúť si za volant Nového Renault CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid?

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

CAPTUR
CAPTUR
Už od 15 800 €
Nové CLIO E-TECH
Nové CLIO E-TECH
Už od 18 900 €
 Nové ZOE
Nové ZOE
Už od 32 200 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac