Renault predstavuje Nové CLIO E-TECH hybrid

Všetko, čo očakávate od modelu CLIO s výhodami hybridného pohonu.

  • Renault CLIO E-TECH - hybridné mestské auto
  • Renault CLIO E-TECH - hybridné mestské auto
  • Renault CLIO E-TECH - hybridné mestské auto

Chcete si pozrieť ukážku Nové CLIO E-TECH hybrid?

  • Renault CLIO E-TECH - hybridné mestské auto

Až 80% času v meste na čisto elektrický pohon

Zažite elektrizujúcu jazdu ako nikdy predtým. Nové CLIO E-TECH hybrid kombinuje elektrický a spaľovací motor s mimoriadne účinnou multimódovou automatickou prevodovkou.

 

Výsledok: 100% rozjazdov na elektrický pohon, optimalizovaná jazda na elektrický pohon až 80% času v meste a zážitok z tichej elektrickej jazdy.

  • Renault CLIO E-TECH - hybridné mestské auto

Účinný v meste aj na diaľnici

Pokiaľ zvolíte hybridný pohon, bude vaša spotreba paliva až o 40% nižšia v porovnaní s bežnými benzínovými motormi. V Novom CLIO E-TECH môžete cestovať úplne komfortne: skvelý dojazd, naviac nepotrebujete žiadne káble... a to všetko s výhodami Nového CLIO – priestranný a kvalitný interiér a vysoká úroveň komfortu.

  • Renault CLIO E-TECH - hybridné mestské auto

Nový pocit z jazdy

Nové CLIO E-TECH hybrid ponúka dynamické zrýchlenie, vďaka kombinovanému výkonu 140 koní. Okamžitá odozva jeho elektromotorov v spolupráci so špeciálnou automatickou prevodovkou ponúka úžasné zrýchlenie a plynulé radenie. Užite si rôzne režimy MULTI-SENSE pre zážitok z jazdy ušitý na mieru.

Majte aktuálne informácie o uvedení Nového CLIO E-TECH hybrid na slovenský trh

  • CLIO E-TECH Hybrid

E-TECH

E-TECH, technológia zrodená vďaka skúsenostiam značky Renault v oblasti elektrických pohonov a motoristického športu, je najnovším hybridným riešením značky Renault.

 

Technológia E-TECH bola predstavená v našich ikonických modeloch Nový CAPTUR a Nové CLIO, ktoré sú dostupné pre všetkých a potvrdzujú, že aj s hybridom môže byť jazdenie radosťou.

Kým čakáte na svoje úplne nové Renault CLIO E-TECH

Renault CLIO

Nový CLIO

Zvodné, brilantne navrhnuté mestské auto

Preskúmať
Easy life

EASY LIFE

Podrobnosti o technológii E-TECH

Objaviť

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac