NOVÝ RENAULT ARKANA

UŽ OD 189 €/ MESAČNE SO SERVISNOU ZMLUVOU V CENE

Nowa ARKANA

POZÝVAME VÁS NA TESTOVACIE JAZDY V RÁMCI DNÍ ARKANA

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Znížte svoju uhlíkovú stopu a starajte sa tak o životné prostredie!

Niską ratę 499 zł./mies.

Príďte si vyskúšať naše najnovšie technológie!

Wolność wyboru

Prejdite až 80% trasy v elektrickom režime.

Niską ratę 499 zł./mies.

Ušetrite za benzín

E-tech hybrid

E-TECH hybrid - všestranný hybridný pohon bez nutnosti nabíjania

Nový Renault Arkana disponuje hybridným pohonom E-TECH hybrid. Rozjazdy sú vždy v elektrickom režime a v akejkoľvek situácii je vďaka okamžitému, dynamickému zrýchleniu riadenie tohto vozidla skutočným potešením. Vyznačuje sa vynikajúcou energetickou účinnosťou, najmä vďaka inovatívnej multimódovej prevodovke, efektívnemu rekuperatívnemu brzdeniu a možnosti rýchleho automatického dobíjania batérií. V meste tak môžete cestovať až 80 % času na elektrický pohon a spotreba paliva nepresiahne 5,1 l / 100 km.

Renault Arkana z lewego boku

Motory TCe 140 a TCe 160: flexibilita a kultivovanosť

Nové vozidlo Renault Arkana je k dispozícii vo všetkých úrovniach výbavy s preplňovaným benzínovým motorom 1,3 TCe. Tento úsporný a výkonný motor bude pri uvedení k dispozícii vo verzii s výkonom 140 koní a neskôr aj vo výkonnejšej verzii 160 koní, obidva s mikrohybridným systémom. Vďaka použitiu alternátora s funkciou štartéra spojeného s 12V lítium-iónovou batériou, umiestnenou pod sedadlom spolujazdca, funguje systém Stop & Start plynulejšie aj pri nižších otáčkach motora. 12V systém tiež napomáha motoru v energeticky náročnejších fázach, teda pri štartovaní či zrýchľovaní. Týmto prispieva k zníženiu spotreby paliva a emisií CO2 a súčasne zaručuje plynulejší rozjazd a väčší komfort riadenia vozidla.

kierownica Renault Arkana

Sofistikované automatické prevodovky

Nový Renault Arkana je k dispozícii s dvoma inovatívnymi prevodovkami - dvojspojkovou 7-stupňovou prevodovkou EDC spojenou s motormi TCe a multimódovou prevodovkou so 4 stupňami pre spaľovací motor a 2 stupňami pre motor elektrický. Tieto prevodovky sa vyznačujú plynulým a rýchlym radením a zaisťujú komfortné cestovanie. Efektívne prenášajú výkon na cestu a súčasne optimalizujú spotrebu paliva a emisie CO2.

Renault Arkana Easy Link

EASY LINK – moderný multimediálny systém

Nový Renault Arkana je vybavený ekosystémom Renault Easy Connect, ktorý  zaisťuje prístup k službám pomocou aplikácie My Renault pre mobilné  zariadenia, a multimediálnym systémom Easy Link. Tento systém má stály prístup na internet a vďaka spolupráci s Google (vyhľadávanie adries) a TomTom (informácie o doprave) ponúka širokú škálu služieb. Ďalej technológia umožňuje automaticky a pravidelne aktualizovať multimediálny systém Renault Easy Link a mapové podklady.

Renault Arkana - MULTI-SENSE

MULTI-SENSE – personalizované nastavenie vášho vozidla

Vďaka systému Multi-Sense má vodič možnosť prispôsobiť si jazdu podľa svojich preferencií. Systém umožňuje meniť nastavenie motora, posilňovača riadenia, ambientné osvetlenie či konfigurovať zobrazenie prístrojového štítu. Vďaka systému Multi-Sense môžete mať niekoľko automobilov v jednom. Ekonomické vozidlo, šetrné k životnému prostrediu v režime Eco, personalizované v režime MySense či športové v režime Sport. Záleží len na vašej nálade.

 

 

Asystent Easy Pilot

EASY PILOT – asistent pre jazdu po diaľnici a v kolóne

Easy Pilot je kombináciou aktívneho tempomatu (s funkciou Stop & Go), ktorý funguje v rozmedzí od 0 do 170 km / h, a asistenta pre udržiavanie v jazdnom pruhu. Systém pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vpredu idúceho vozidla a súčasne držať automobil v nastavenej vzdialenosti od vyznačenej deliacej čiary. Je užitočný najmä pri hustej premávke - umožňuje vozidlu Renault Arkana automaticky zastaviť a opäť sa rozbehnúť počas 3 sekúnd bez akéhokoľvek zásahu vodiča.

Renault ARKANA SUV Coupé
Renault ARKANA SUV Coupé

Ponuka platí od 1. 6. do 30. 6. 2021. ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzavretie kúpnej zmluvy. Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 5,40% p.a. na 5 rokov a pri financovanej hodnote 12 265 € zaplatíte 59 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 188,96 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 6 740,63 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 12,24%. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 60 splátkami zaplatíte je vo výške 17 950,47 €. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne). Renault Finance znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Nový Renault Arkana: spotreba 4,9–5,9 l/100 km, emisie co2 111–133 g/km. Uvedené spotreby paliva a emisie co2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pre homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidiel je iba ilustratívne.

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac