RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

Už od 205 € mesačne s financovaním Renault Easy a teraz aj so zimnými pneumatikami zdarma.

Renault ARKANA

POZÝVAME VÁS NA TESTOVACIE JAZDY V RÁMCI DNÍ ARKANA

znížte svoju uhlíkovú stopu a starajte sa tak o životné prostredie!

znížte svoju uhlíkovú stopu a starajte sa tak o životné prostredie!

príďte si vyskúšať naše najnovšie technológie!

príďte si vyskúšať naše najnovšie technológie

prejdite až 80% trasy v elektrickom režime

prejdite až 80% trasy v elektrickom režime

ušetrite za benzín

ušetrite za benzín

E-Tech hybrid

E-Tech full hybrid - všestranný hybridný pohon bez nutnosti nabíjania

Renault Arkana disponuje hybridným pohonom E-Tech full hybrid. Rozjazdy sú vždy v elektrickom režime a v akejkoľvek situácii je vďaka okamžitému, dynamickému zrýchleniu riadenie tohto vozidla skutočným potešením. Vyznačuje sa vynikajúcou energetickou účinnosťou, najmä vďaka inovatívnej multimódovej prevodovke, efektívnemu rekuperatívnemu brzdeniu a možnosti rýchleho automatického dobíjania batérií. V meste tak môžete cestovať až 80 % času na elektrický pohon.

motory TCe 140 a TCe 160: flexibilita a kultivovanosť

mild hybrid 140 a 160: flexibilita a kultivovanosť​

Renault Arkana je k dispozícii vo všetkých výbavách s preplňovaným benzínovým motorom s objemom 1.3 l. Tento úsporný a výkonný motor vo verziách s výkonom 140 koní a 160 koní bol prepojený s mild hybridným systémom. Vďaka použitiu alternátoru s funkciou štartéru spojeného s 12V lítium-iónovou batériou, umiestnenou pod sedadlom spolujazdca, funguje systém Stop&Start plynulejšie. 12V systém taktiež napomáha motoru v energeticky náročnejších fázach, teda pri štartovaní či zrýchľovaní. Týmto prispieva k zníženiu spotreby paliva a emisií CO2 a súčasne zaručuje plynulejší rozjazd a väčší komfort riadenia vozidla. 

sofistikované automatické prevodovky

sofistikované automatické prevodovky

Renault Arkana je k dispozícii s dvoma inovatívnymi prevodovkami -  dvojspojkovou 7stupňovou prevodovkou EDC spojenou s mild hybridnými motormi a multimódovou prevodovkou so 4 stupňami pre spaľovací motor a 2 stupňami pre elektrický motor. Tieto prevodovky sa vyznačujú plynulým a rýchlym radením a zaisťujú komfortné cestovanie. Efektívne prenášajú výkon na kolesá a súčasne optimalizujú spotrebu paliva a emisie CO2.​

Easy Link

Easy Link – moderný multimediálny systém

Renault Arkana je vybavený ekosystémom Renault Connect, ktorý  zaisťuje prístup k službám pomocou aplikácie My Renault pre mobilné  zariadenia, a multimediálnym systémom Easy Link. Tento systém má stály prístup na internet a vďaka spolupráci s Google (vyhľadávanie adries) a TomTom (informácie o doprave) ponúka širokú škálu služieb. Ďalej technológia umožňuje automaticky a pravidelne aktualizovať multimediálny systém Renault Easy Link a mapové podklady.

Multi-sense

Multi-sense – personalizované nastavenie vášho vozidla

Vďaka systému Multi-sense má vodič možnosť prispôsobiť si jazdu podľa svojich preferencií. Systém umožňuje meniť nastavenie motora, posilňovača riadenia, ambientné osvetlenie či konfigurovať zobrazenie prístrojového štítu. Vďaka systému Multi-Sense môžete mať niekoľko automobilov v jednom. Ekonomické vozidlo, šetrné k životnému prostrediu v režime Eco, personalizované v režime MySense či športové v režime Sport. Záleží len na vašej nálade.

 

 

Easy Pilot

Easy Pilot – asistent pre jazdu po diaľnici a v kolóne

Easy Pilot je kombináciou aktívneho tempomatu (s funkciou Stop & Go), ktorý funguje v rozmedzí od 0 do 170 km / h, a asistenta pre udržiavanie v jazdnom pruhu. Systém pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vpredu idúceho vozidla a súčasne držať automobil v nastavenej vzdialenosti od vyznačenej deliacej čiary. Je užitočný najmä pri hustej premávke - umožňuje vozidlu Renault Arkana automaticky zastaviť a opäť sa rozbehnúť počas 3 sekúnd bez akéhokoľvek zásahu vodiča.

Renault ARKANA

Ponuka platí do 30. 11. 2022. Reprezentatívny príklad financovania Renault Easy pre Renault Arkana Equilibre E-Tech full hybrid 145: pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 3,19 % p. a. na 4 roky a pri financovanej hodnote 12 700 € zaplatíte 47 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 192,84 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 7 677,08 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 10,32 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je vo výške 16 801,67 €. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a. s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne). Renault Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a. s.. Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a nemožno z nej preto doväzovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie. Renault Arkana E-Tech full hybrid: spotreba 4,8–5,9 l/100 km, emisie CO2 108–133 g/km. Uvedená spotreba paliva a emisie CO2 sú zmerané metodikou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pro homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne. Úspora paliva v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom.