NOVÝ CAPTUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

Už od 249 € mesačne so servisnou zmluvou v cene

CAPTUR E-TECH

Máte záujem o NOVÝ capture E-TECH PLUG-IN HYBRID?

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Znížte svoju uhlíkovú stopu a starajte sa tak o životné prostredie!

Niską ratę 499 zł./mies.

Príďte si vyskúšať naše najnovšie technológie!

Wolność wyboru

Prejdite až 80% trasy v elektrickom režime.

Niską ratę 499 zł./mies.

Ušetrite za benzín

CAPTUR E-TECH: Nekompromisný plug-in hybrid!

Nabíjateľný hybrid Renault CAPTUR

Neprekonateľné potešenie z jazdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozidla v hybridnom vozidle? To vám zaručí Nový CAPTUR E-TECH Plug-in. Vaše vozidlo sa naštartuje rovnako tak potichu a zrýchli rovnako ako plne elektrické vozidlo a ponúkne vám tak maximálne pohodlie.

Nabíjateľný hybrid Renault CAPTUR

Prispôsobí sa akémukoľvek životnému štýlu!

Užite si slobodu voľby vďaka Novému CAPTUR E-TECH Plug-in. Vďaka jeho dvom pohonným jednotkám môžete počas pracovného týždňa jazdiť po meste s dojazdom až 50 km v zmiešanom cykle WLTP. Elektrický pohon v pracovnom týždni, hybridný pohon na víkendové výlety. Pre každú príležitosť je k dispozícii vhodný pohon. 

Nabíjateľný hybrid Renault CAPTUR

Skúsenosti v oblasti elektromobilov v Novom Renault CAPTUR

Jazdite v úplnom kľude vďaka našim 10 ročným odborným skúsenostiam v oblasti elektromobilov Renault! Využite výhody čistej mobility a lepšej spotreby paliva vďaka inovatívnej prevodovke a technológii rekuperácie energie, ktorá sa inšpirovala priamo svetom Formuly 1!

Captur E-TECH

Ponuka platí od 12. 7. do 29. 8. 2021. Ponuka je iba informatívna anie je záväznou ponukou na uzatvorenie kúpnej zmluvy. Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 5,45 % p. a. Na 5 rokov apri financovanej hodnote 15 510 € zaplatíte 59 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 248,77 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 7 674,83 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 12,13%. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 60 splátkami zaplatíte je vo výške 22 413,46 €. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť avozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne). Renault Finance znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a. s.. zvýhodnenie platí pre verziu Captur E-Tech plug-in hybrid. Dojazd na elektrinu podľa metodiky WLTP: 50 km v mestskom cykle, 65 km v kombinovanom cykle. Renault Captur E-Tech Plug-in hybrid: spotreba 1,5 l/100 km, emisie co2 34 g/km. uvedené spotreby paliva a emisie co2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pre homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac