Nový Captur E-Tech plug-in hybrid

Už od 249 € mesačne so servisnou zmluvou v cene.

Captur E-Tech

Máte záujem o NOVÝ capture E-TECH PLUG-IN HYBRID?

znížte svoju uhlíkovú stopu a starajte sa tak o životné prostredie!

znížte svoju uhlíkovú stopu a starajte sa tak o životné prostredie!

príďte si vyskúšať naše najnovšie technológie!

príďte si vyskúšať naše najnovšie technológie!

prejdite až 80% trasy v elektrickom režime

prejdite až 80% trasy v elektrickom režime

ušetrite za benzín

ušetrite za benzín

CAPTUR E-TECH: Nekompromisný plug-in hybrid!

Nabíjateľný hybrid Renault Captur

neprekonateľné potešenie z jazdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozidla v hybridnom vozidle? To vám zaručí Nový Captur E-tech plug-in. Vaše vozidlo sa naštartuje rovnako tak potichu a zrýchli rovnako ako plne elektrické vozidlo a ponúkne vám tak maximálne pohodlie.

Nabíjateľný hybrid Renault Captur

prispôsobí sa akémukoľvek životnému štýlu!

Užite si slobodu voľby vďaka Novému Captur E-Tech plug-in. Vďaka jeho dvom pohonným jednotkám môžete počas pracovného týždňa jazdiť po meste s dojazdom až 50 km v zmiešanom cykle WLTP. Elektrický pohon v pracovnom týždni, hybridný pohon na víkendové výlety. Pre každú príležitosť je k dispozícii vhodný pohon. 

Nabíjateľný hybrid Renault Captur

skúsenosti v oblasti elektromobilov v Novom Renault Captur

Jazdite v úplnom kľude vďaka našim 10 ročným odborným skúsenostiam v oblasti elektromobilov Renault! Využite výhody čistej mobility a lepšej spotreby paliva vďaka inovatívnej prevodovke a technológii rekuperácie energie, ktorá sa inšpirovala priamo svetom Formuly 1!

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.

Uvedená ponuka platí od 5. 10. do 31. 10. 2021. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzatvorenie kúpnej zmluvy. Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 5,10% p.a. na 5 rokov a pri financovanej hodnote 15 730 €  zaplatíte 59 mesačných splátok  s havarijným poistením vo výške 248,70 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 7 783,67 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení  lízingovej zmluvy je 60 €  a RPMN = 11,76%. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 60 splátkami zaplatíte je vo výške 22 518,17 €. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností  - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne). Renault Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Renault Captur E-Tech Plug-in hybrid: spotreba 1,4 l/100 km, emisie co2 34 g/km. uvedené spotreby paliva a emisie co2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pre homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.