Objavte piatu generáciu ikonického modelu Renault CLIO

Renault CLIO, najúspešnejšie francúzske auto všetkých čias, ktorého sa predalo už 15 miliónov kusov.

Designed for living

Nový Renault CLIO

Pokračovateľ ságy, ktorá trvá bezmála 30 rokov

s celkovým zvýhodnením už 800 €

400 € za výkup starého vozidla

Bonus 400 €

169 € mesačne s Renault EASY

Financovanie Renault EASY

Nízká splátka už od 169 € mesačne

Garancia odkupu dealerom

0% poplatok

Štýlový exteriér

Štýlový exteriér

Zmyselné línie, dynamický profil a nové svetlá s technológiou Full LED... Nové CLIO si vás získa od okamihu, keď sa na neho pozriete, a to svojim moderným a dynamickým štýlom, obohateným o nový metalický lak Valencia Orange.

360° kamera

360° kamera

Nový model CLIO má vo výbave štyri kamery, ktoré zabezpečujú 360° viditeľnosť okolo vozidla. Manévrujte bez námahy a chráňte neodolateľnú karosériu vášho vášho nového modelu CLIO!

Revolučný interiér

Revolučný interiér

Nové CLIO prešlo revolučnou zmenou a má vo výbave materiály a povrchovú úpravu vysokej kvality. Vďaka novej inteligentnej kabíne orientovanej na vodiča a pohodlným sedadlám si vychutnáte zážitok z jazdy, ktorý bude inšpirovať vaše zmysly.

Audiosystém BOSE®

thumbnail

Renault a BOSE navrhli inovatívny systém na mieru pre úplne nový model CLIO. Vďaka 8 reproduktorom a dokonalo integrovanému subwooferu Fresh Air si vychutnáte úžasný zážitok z hudby s audio systémom BOSE®.

Hands-free karta

Hands-free karta

Nové CLIO môžete úplne jednoducho otvoriť, naštartovať a zatvoriť. Keď sa priblížite ku svojmu vozidlu, privíta vás zapnutím LED svetiel a automatickým odklopením spätných zrkadiel.

Nový systém EASY LINK

Nový systém EASY LINK

Nový palubný systém EASY LINK predstavuje prispôsobiteľný multimediálny systém s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením o veľkosti až 9,3 palca, ktorý sa ľahko používa a je používateľsky príjemný.

Spoznajte Nový Renault CLIO

Ponuka platí od 1. 1. do 29. 2. 2020. Ponuka 4 ks zimných pneumatík zdarma platí pre vybrané motorizácie vyššie uvedených modelov a platí podľa rozmeru pneumatík v základnej výbave konkrétnej verzie vozidla pri záväznej objednávke nového vozidla v termíne platnosti akcie. Komunikovaná mesačná splátka platí pri financovaní Renault EASY: Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 4,85% p.a. na 5 rokov a pri financovanej hodnote 8 962,50 € zaplatíte 59 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 160,94 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 2 415,73 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 10,51 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 60 splátkami zaplatíte je vo výške 11 972,39 €. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania alebo (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne). Renault Finance znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Nový Renault CLIO: spotreba 3,6 – 5,2 (l/100 km), emisie CO2 94 – 118 (g/km). Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú zmerané metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných na homologizáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.

 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault