Megane Sedan berline

Renault Megane GrandCoupé

technológiami k úspechu
cena od

dizajn ATRAKTÍVNY A SOFISTIKOVANÝ SEDAN

Vďaka športovému profilu novo navrhnutej prednej časti zvýraznenej chrómovanou maskou chladiča, charakteristickým svetlometom C-Shape, 16“, 17“ a 18“ diskom kolies a elegantnému interiéru so špičkovými technológiami Megane GrandCoupé dokáže upútať pozornosť. Jeho kúzlu podľahnete aj vy.  

vitajte na palube

Návykové technológie

Systém Easy Link ‒ Megane GrandCoupe

multimediálny systém Easy Link

Ste pripravení na prepojený zážitok ? Vďaka multimediálnemu systému Easy Link, ktorý je kompatibilný s Android Auto™ a Apple CarPlay™, máte na 9,3“ centrálnej obrazovke vozidla Megane GrandCoupé ľahký prístup k celému svojmu multimediálnemu obsahu.

Systém Multi-sense ‒ Megane GrandCoupe

Multi-sense

Systém Multi-sense umožňuje nastaviť osvetlenie interiéru v 8 rôznych úrovniach a ponúka na výber 4 jazdné režimy (MySense, Eco, Comfort a Sport), takže si môžete cestu prispôsobiť podľa svojej nálady a potrieb: zvuk a odozva motora, riadenie, konfigurácia obrazovky vodiča atď.

Megane GrandCoupe ‒ asistenčné systémy pre vodičov

asistenčné systémy vodiča

Naše inovatívne technológie umožňujú ľahké manévrovanie a zvyšujú vašu každodennú bezpečnosť: adaptívny tempomat, Easy Park Assist, varovanie pred opustením jazdného pruhu, aktívny systém núdzového brzdenia AEBS s detekciou chodcov, systém detekcie únavy vodiča, safe distance warning systém a ďalšie.

verzie

vyberte si tú správnu verziu modelu Megane GrandCoupé

verzia

evolution
už od 18 200 €

Renault Megane GrandCoupé podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

NOVÝ CAPTUR
NOVÝ CAPTUR
už od 18 000 €
NOVÁ ARKANA
NOVÁ ARKANA
už od 26 150 €