Motory Nový model Renault ESPACE

Nový model Renault ESPACE ‒ crossover

Objavte motory dostupné pre každú verziu

Initiale ParisInitiale Paris

Diesel (1)

dCi 190 EDCUž od
47 450 €

Podrobné špecifikácie

výkonnosť - spotreba :

Viac informácií o motoroch

Benzínový motor Renault ESPACE

Radosť z jazdy

Spojte komfort a vysoký výkon! Tento 4-valcový benzínový motor s priamym vstrekovaním 1,8 turbo spolu so 7-stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou EDC ponúka dobrú reakciu za každých okolností a dodáva 225 konských síl a vysoký krútiaci moment 300 Nm. Vychutnajte si skutočnú radosť z jazdy vďaka tomuto motoru vyvinutému v spolupráci s Renault Sport. Najnovšia technológia zabezpečuje, že s týmto tichým motorom máte svoje emisie CO2 pod kontrolou.

Spojte inovácie a výkon! Váš úplne nový ESPACE má vo výbave najnovšiu generáciu 4-valcového naftového motora s turbodúchadlom a systémom Adblue®.

Blue dCi 160 EDC 

Všestranný

 

Tento všestranný a dynamický motor s výkonom 160 k zabezpečuje skutočný komfort na každý deň. V kombinácii so 6-stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou EDC jeho krútiaci moment 360 Nm od 1500 ot./min. vám zabezpečí vynikajúci zážitok z jazdy spolu s nízkou spotrebou a emisiami CO2.

Blue dCi 200 EDC 

Výkonný

 

Tento vysokovýkonný motor s výkonom 200 k v kombinácii so 6-stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou EDC a krútiacim momentom 400 Nm, ktorý je k dispozícii od 1750 ot./min., vám ponúka silné zrýchlenie a vzrušujúci odpich pri akejkoľvek rýchlosti. 

Nový Renault ESPACE podrobne

Objavte podobné modely

Grand SCENIC
Grand SCENIC
Už od 22 490 €
Nový KOLEOS
Nový KOLEOS
Už od 31 400 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac