Nový model Renault TRAFIC SpaceClass

RENAULT PREDSTAVUJE

Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Maximálny prvotriedny zážitok

Nový Renault TRAFIC SpaceClass
  •  Predná časť Nového Renault TRAFIC SpaceClass

Vzrušujúci a dynamický dizajn

Objavte sofistikovaný a príťažlivý dizajn Nového TRAFIC SpaceClass. Prejavte svoju elegantnú stránku vďaka chrómovanej čelnej maske a Full LED svetlometom s ikonickým svetelným podpisom v tvare písmena C. Zaujme tiež tónovanými oknami, metalickou farbou v štandardnej výbave a novými exkluzívnymi leštenými diskami kolies.

  • Interiér Nového Renault TRAFIC SpaceClass

Elegantný a modulárny interiér

Vďaka modularite vozidla Nový TRAFIC SpaceClass si ešte viac užijete čas strávený na jeho palube. Jeho otočné, posuvné a odnímateľné sedadlá vám poskytujú úplnú kontrolu nad usporiadaním interiéru. Pohodlne prepravte až 6 cestujúcich v konfigurácii tvárou v tvár, alebo sa vydajte na dobrodružstvo vo verzii Escapade, v ktorej sa zadná lavica zmení na posteľ.

 

Ponúknite svojim cestujúcim jedinečný zážitok bez ohľadu na to, kam vás vaša cesta zavedie. V priestrannom interiéri sa nachádza 6 osobných LED svetiel na čítanie, 2 USB konektory a sklopný stôl v strede: Nový TRAFIC SpaceClass je dokonalý salónik na kolesách.

 

Nechajte sa uniesť jeho volantom potiahnutým kožou a exkluzívnou palubnou doskou vo farbe sivá Meteor a užite si eleganciu bez limitov!

  • 3/4 pohľad spredu na Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Nanovo definujte spôsob cestovania

Cestujte bez obmedzení vďaka širokej ponuke motorov dostupných pre Nový TRAFIC SpaceClass. Vyberte si z motorov s manuálnou alebo automatickou prevodovkou EDC. Táto 6-stupňová dvojspojková prevodovka vám zaistí rýchle a plynulé radenie prevodových stupňov pre pohodlnejšiu jazdu.

 

Nový TRAFIC SpaceClass je vybavený asistenčnými systémami pre vodiča najnovšej generácie. Vašu bezpečnosť zaisťuje aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) a systém varovania pred opustením jazdného pruhu. Systém varovania pred vozidlom v mŕtvom uhle vám zabezpečí bezpečnejšiu zmenu jazdného pruhu a adaptívny tempomat vám umožní splynúť s tempom premávky.  

Kým čakáte...

Nový Renault TRAFIC Passenger

Nový TRAFIC Passenger

Viac informácií
Sortiment úžitkových vozidiel Renault

Naše úžitkové vozidlá

Objavte naše modely

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac