Nový model Renault TRAFIC SpaceClass

Renault predstavuje

NOVÝ RENAULT TRAFIC SPACECLASS

maximálny prvotriedny zážitok

NOVÝ RENAULT TRAFIC SPACECLASS
 Predná časť Nového Renault Trafic SpaceClass

vzrušujúci a dynamický dizajn

Objavte sofistikovaný a príťažlivý dizajn Nového Trafic SpaceClass. Prejavte svoju elegantnú stránku vďaka chrómovanej čelnej maske a Full LED svetlometom s ikonickým svetelným podpisom v tvare písmena C. Zaujme tiež tónovanými oknami, metalickou farbou v štandardnej výbave a novými exkluzívnymi leštenými diskami kolies.

Interiér Nového Renault Trafic SpaceClass

elegantný a modulárny interiér

Vďaka modularite vozidla Nový Trafic SpaceClass si ešte viac užijete čas strávený na jeho palube. Jeho otočné, posuvné a odnímateľné sedadlá vám poskytujú úplnú kontrolu nad usporiadaním interiéru. Pohodlne prepravte až 6 cestujúcich v konfigurácii tvárou v tvár, alebo sa vydajte na dobrodružstvo vo verzii Escapade, v ktorej sa zadná lavica zmení na posteľ.

 

Ponúknite svojim cestujúcim jedinečný zážitok bez ohľadu na to, kam vás vaša cesta zavedie. V priestrannom interiéri sa nachádza 6 osobných LED svetiel na čítanie, 2 USB konektory a sklopný stôl v strede: Nový Trafic SpaceClass je dokonalý salónik na kolesách.

 

Nechajte sa uniesť jeho volantom potiahnutým kožou a exkluzívnou palubnou doskou vo farbe sivá Meteor a užite si eleganciu bez limitov!

3/4 pohľad spredu na Nový Renault Trafic SpaceClass

nanovo definujte spôsob cestovania

Cestujte bez obmedzení vďaka širokej ponuke motorov dostupných pre Nový Trafic SpaceClass. Vyberte si z motorov s manuálnou alebo automatickou prevodovkou EDC. Táto 6-stupňová dvojspojková prevodovka vám zaistí rýchle a plynulé radenie prevodových stupňov pre pohodlnejšiu jazdu.

 

Nový Trafic SpaceClass je vybavený asistenčnými systémami pre vodiča najnovšej generácie. Vašu bezpečnosť zaisťuje aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) a systém varovania pred opustením jazdného pruhu. Systém varovania pred vozidlom v mŕtvom uhle vám zabezpečí bezpečnejšiu zmenu jazdného pruhu a adaptívny tempomat vám umožní splynúť s tempom premávky.  

Kým čakáte...

Nový Renault Trafic Passenger

Nový Trafic Passenger

viac informácií
Sortiment úžitkových vozidiel Renault

naše úžitkové vozidlá

objavte naše modely