Nový Renault TRAFIC Passenger v červenej karmínovej farbe

Renault predstavuje

NOVÝ RENAULT TRAFIC PASSENGER

váš ideálny partner na cestách

NOVÝ RENAULT TRAFIC PASSENGER
Nový Renault Trafic Passenger v červenej karmínovej farbe

červená karmínová farba a expresívny dizajn

Nový Trafic Passenger vás zaujme upraveným vzhľadom s expresívnejšou prednou časťou. Vertikálna čelná maska vytvára kontrast voči horizontálne orientovanej kapote. Určite upúta pozornosť.

 

Vďaka Full LED svetlometom so svetelným podpisom v tvare písmena C, LED hmlovým svetlometom a množstvu asistenčných systémov budete mať kontrolu na cestách za akýchkoľvek podmienok.

 

Zamilujte si Nový Trafic Passenger vďaka exkluzívnej základnej metalickej farbe karmínovo-červená. Dizajn dopĺňajú nové 17“ disky kolies, ktoré zabezpečia, že vystúpite z davu.  

Predná časť interiéru Nového Renault Trafic Passenger

technológia a modulárne usporiadanie

Nový Trafic Passenger má prepracovanú kabínu, ktorá spája technológiu, dizajn a pohodlie. Horizontálna línia palubnej dosky plynule prechádza do panelov dverí. Volant, radiaca páka a ďalšie ovládacie prvky boli kompletne prepracované, aby vám poskytli jedinečný zážitok z riadenia. Objavte radosť z jazdy v plne vybavenom interiéri: bezdrôtová nabíjačka, extra veľký držiak nápojov, zásuvka Easy Life a omnoho viac. Dlhé a krátke cesty nebudú žiadny problém!

 

Majte prehľad vďaka 8“ obrazovke multimediálneho systému Easy Link k dispozícii s navigáciou alebo bez nej. Buďte v kontakte pomocou technológie zrkadlenia smartfónu, ktorá je kompatibilná s Android Auto ™ a Apple CarPlay™. Posuňte sa na vyššiu úroveň cestovania s technológiou hlasového ovládania a ovládacími prvkami na volante.

 

Priestor pre cestujúcich si zachoval modulárne usporiadanie a komfort, ktorý je najlepší vo svojej triede. Vozidlo ponúka 5 až 9 sedadiel bez obmedzenia batožinového priestoru.  Nový Trafic Passenger je vybavený technológiou pre optimálnu distribúciu teploty za účelom zaistenia pohodlia bez ohľadu na usporiadanie vozidla.  

3/4 pohľad spredu na Nový Renault Trafic Passenger v karmínovo červenej farbe

zvýšená bezpečnosť

Jazdite v úplnom kľude vďaka najnovšej generácii asistenčných systémov pre vodiča integrovaných do Nového Trafic Passenger. Adaptívny tempomat, aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS), systém varovania pred opustením jazdného pruhu a systém varovania pred vozidlom v mŕtvom uhle zabezpečia vašu bezpečnosť na cestách.

 

Môžete si vybrať z ponuky motorov zodpovedajúcich najnovším emisným normám Euro 6 v oblasti životného prostredia. Vyberte si motor, ktorý vám najviac vyhovuje, s manuálnou (110 k a 150k) alebo automatickou prevodovkou EDC (150k alebo 170k). Táto 6-stupňová dvojspojková prevodovka vám zaistí rýchle a plynulé radenie prevodových stupňov pre pohodlnejšiu jazdu.  

Kým čakáte...

Nový model Renault Trafic SpaceClass

Nový Renault Trafic SpaceClass

viac informácií