Systém R-Link 2

Zjednodušenie cestovania! 

 

Výbava, funkcie, služby, aktualizácie, kompatibilita… Všetky informácie o vašom multimediálnom systéme R-Link 2. 

7" alebo 8,7" dotyková obrazovka

7 alebo 8,7" kapacitná dotyková obrazovka

Multimediálny systém R-Link 2 je vybavený 7" alebo 8,7" vertikálnou dotykovou obrazovkou s grafickým rozhraním podobným tabletom a osvedčenou životnosťou.


Presné gestá a dokonalá integrácia do palubnej dosky zaisťujú optimálnu bezpečnosť jazdy. 

ECO Drive

ECO Drive ‒ R-LINK 2

Prezrite si správu o svojich cestách a rady týkajúce sa jazdy, aby ste optimalizovali svoju spotrebu paliva.

rozpoznávanie hlasu systémom R-Link 2

 Rozpoznávanie hlasu R-Link 2

Prostredníctvom ovládacích prvkov na volante použite systém rozpoznávania hlasu na spustenie cesty do niektorého zo svojich obľúbených cieľov, zavolajte kontaktu z telefónneho adresára dostupného cez Bluetooth® alebo zmeňte svoju rozhlasovú stanicu. Nechajte sa viesť hlasovým systémom!

Multimediálny systém R-LINK 2 ‒ Renault Easy Connect

prispôsobenie systému

Vyberte si plne prispôsobiteľnú domovskú stránku pre svoj systém. Spravujte svoj profil, aby ste si mohli uložiť všetky svoje preferencie: úrovne zvuku, nastavenie spätných zrkadiel, nastavenia sedadla, obľúbené rozhlasové stanice, spárované telefóny.

Apple CarPlay™ pre R-Link 2*

Apple CarPlay™ pre R-Link 2*

Nájdite vo svojom iPhone (iPhone 5 a iOS7 a vyššie) najlepšie nainštalované aplikácie schválené spoločnosťou Apple na použitie v režime jazdy na veľkej obrazovke systému R-Link 2. Pomocou schváleného kábla pripojte svoj iPhone k prednému konektoru USB, aby ste si vychutnali hudbu bez námahy. Jednoducho môžete čítať a priamo diktovať správy, telefonovať alebo spustiť trasu.


Nezabudnite povoliť mobilné dáta na využívanie výhod aplikácie Apple CarPlay™
na palube.


* Dostupné v závislosti od modelu a dátumu výroby.

Android Auto™ pre R-Link 2*

Android Auto™ pre R-Link 2

Nájdite na svojom smartfóne so systémom Android 5 alebo vyšším najlepšie aplikácie špeciálne navrhnuté na používanie počas jazdy. Mapy Google vás navigujú na veľkej obrazovke systému R-Link 2. Môžete diktovať správy a získať rýchly prístup k svojej obľúbenej hudbe.


Nezabudnite aktivovať mobilné dáta telefónu a pripojiť kábel USB spredu pomocou kvalitného kábla.


* Dostupné v závislosti od modelu a dátumu výroby.

Obrazovka Renault R-LINK 2

ovládací panel pre klimatizáciu, asistenčné systémy pre vodiča a ďalšie

Pomocou dotykového displeja ovládajte teplotu na najbližší stupeň, bez námahy cúvajte pomocou funkcie Park Assist® a využívajte ľahký prístup k audio- a videosystému vďaka 2 dostupným portom USB a zabudovanému rozhraniu Bluetooth®.

 

V závislosti od modelu alebo úrovne vybavenia svojho vozidla Renault si vyberte osvetlenie prostredia a režim jazdy zo 4 predprogramovaných režimov Multi Experience: neutrál, eko, pohodlie alebo šport.

Mapy 3D ‒ Renault Easy Connect

3D mapy

Vychutnajte si počas svojich ciest bezkonkurenčný komfort s realistickým 3D mapovaním na 8,7" obrazovke v obrazoch s vysokým rozlíšením zobrazujúcich budovy a zaujímavé miesta.

Multimediálny systém ‒ Renault Easy Connect

palubné pripojené služby

Vypočujte si svoje e-maily bezpečne čítané pomocou aplikácie E-mail.

 

Priamo z obrazovky prehliadača môžete tiež dostávať oznámenia v reálnom čase o cestných udalostiach hlásených komunitou Coyote pomocou aplikácie Coyote Series. 

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.

dopravné informácie v reálnom čase z navigácie TomTom

S viac ako 350 miliónmi cestných udalostí nahraných každý rok a spoľahlivosťou do 100 m pokrývajú dopravné informácie TomTom, obnovované každé 2 minúty, 99 % cestnej siete.

 

Čakáte na dodanie nového vozidla Renault vybaveného systémom R-LINK 2? Využívajte 36 mesiacov bezplatne TomTom Traffic 36.

Multimediálny systém ‒ Renault Easy Connect

Highway Services ‒ inteligentnejšie jazdenie po diaľniciach

Služby Highway Services sú vaším ideálnym spoločníkom na diaľnici. V kombinácii s navigáciou vo vozidle umožňujú inteligentnejšiu jazdu po diaľnici. Medzi výhody použitia patrí efektívnosť a úspora času a peňazí.

 

Služby Highway Services zaisťujú príjazd v správnom pruhu k mýtnej búdke pre váš spôsob platby a poskytovanie informácií vopred o zariadeniach diaľničných služieb (produkty a služby) za účelom naplánovania si zastávky.

 

Aplikácia vám tiež umožňuje dostávať priame upozornenia o udalostiach, ktoré sa dejú na diaľnici, po ktorej idete: hustá premávka, nehody atď.

 

 

Highway Services tiež umožňujú hodnotiť diaľničné služby (kvalita a služby) a prezerať si skóre, aby ste zažili čo najpríjemnejšiu návštevu a navštívili najlepšie miesto.

 

Vaše osobné údaje v službách Highway Services

 

Highway Services vyžadujú digitálne pripojenie zabezpečené balíkom TomTom TRAFFIC and Connectivity.

Odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa systému R-Link 2

E-shop

Pridajte k ponuke pripojených služieb z nášho online obchodu.