Systém R-LINK 2

Zjednodušenie cestovania! 

 

Výbava, funkcie, služby, aktualizácie, kompatibilita,… Všetky informácie o vašom multimediálnom systéme R-LINK 2. 

7" alebo 8,7" dotyková obrazovka

7" alebo 8,7" dotyková obrazovka

Multimediálny systém R-LINK 2 je vybavený 7" alebo 8,7" vertikálnou dotykovou obrazovkou s grafickým rozhraním podobným tabletom a osvedčenou životnosťou.


Presné gestá a dokonalá integrácia do palubnej dosky zaisťujú optimálnu bezpečnosť jazdy. 

ECO Drive

ECO Drive

Prezrite si správu o svojich cestách a rady týkajúce sa jazdy, aby ste optimalizovali svoju spotrebu paliva.

Rozpoznávanie hlasu systémom R-LINK 2

 Rozpoznávanie hlasu systémom R-LINK 2

Prostredníctvom ovládacích prvkov na volante použite systém rozpoznávania hlasu na spustenie cesty do niektorého zo svojich obľúbených cieľov, zavolajte kontaktu z telefónneho adresára dostupného cez Bluetooth® alebo zmeňte svoju rozhlasovú stanicu. Nechajte sa viesť hlasovým systémom!

Prispôsobenie systému

Vyberte si plne prispôsobiteľnú domovskú stránku pre svoj systém. Spravujte svoj profil, aby ste si mohli uložiť všetky svoje preferencie: úrovne zvuku, nastavenie spätných zrkadiel, nastavenia sedadla, obľúbené rozhlasové stanice, spárované telefóny.

Simulátor R-LINK 2
Multimediálny systém R-LINK 2 ‒ Renault Easy Connect

Apple CarPlay™ pre R-LINK 2*

Apple CarPlay™ pre R-LINK 2*

Nájdite vo svojom iPhone (iPhone 5 a iOS7 a vyššie) najlepšie nainštalované aplikácie schválené spoločnosťou Apple na použitie v režime jazdy na veľkej obrazovke systému R-LINK 2. Pomocou schváleného kábla pripojte svoj iPhone k prednému konektoru USB, aby ste si vychutnali hudbu bez námahy. Jednoducho môžete čítať a priamo diktovať správy, telefonovať alebo spustiť trasu.


Nezabudnite povoliť mobilné dáta na využívanie výhod aplikácie Apple CarPlay™
na palube.


* Dostupné v závislosti od modelu a dátumu výroby.

Android Auto™ pre R-LINK 2*

Android Auto™ pre R-LINK 2*

Nájdite na svojom smartfóne so systémom Android 5 alebo vyšším najlepšie aplikácie špeciálne navrhnuté na používanie počas jazdy. Mapy Google vás navigujú na veľkej obrazovke systému R-LINK 2. Môžete diktovať správy a získať rýchly prístup k svojej obľúbenej hudbe.


Nezabudnite aktivovať mobilné dáta telefónu a pripojiť kábel USB spredu pomocou kvalitného kábla.


* Dostupné v závislosti od modelu a dátumu výroby.

Ovládací panel pre klimatizáciu, asistenčné systémy pre vodiča a ďalšie

Pomocou dotykového displeja ovládajte teplotu na najbližší stupeň, bez námahy cúvajte pomocou funkcie Park Assist® a využívajte ľahký prístup k audio- a videosystému vďaka 2 dostupným portom USB a zabudovanému rozhraniu Bluetooth®.

 

V závislosti od modelu alebo úrovne vybavenia svojho vozidla Renault si vyberte osvetlenie prostredia a režim jazdy zo 4 predprogramovaných režimov Multi Experience: neutrál, eko, pohodlie alebo šport.

Obrazovka Renault R-LINK 2
Mapy 3D ‒ Renault Easy Connect

3D mapy

Vychutnajte si počas svojich ciest bezkonkurenčný komfort s realistickým 3D mapovaním na 8,7" obrazovke v obrazoch s vysokým rozlíšením zobrazujúcich budovy a zaujímavé miesta.

Multimediálny systém ‒ Renault Easy Connect

Palubné pripojené služby

Vypočujte si svoje e-maily bezpečne čítané pomocou aplikácie E-mail.

 

Priamo z obrazovky prehliadača môžete tiež dostávať oznámenia v reálnom čase o cestných udalostiach hlásených komunitou Coyote pomocou aplikácie Coyote Series. 

Dopravné informácie v reálnom čase z navigácie TomTom

S viac ako 350 miliónmi cestných udalostí nahraných každý rok a spoľahlivosťou do 100 m pokrývajú dopravné informácie TomTom, obnovované každé 2 minúty, 99 % cestnej siete.

 

Čakáte na dodanie nového vozidla Renault vybaveného systémom R-LINK 2? Využívajte 36 mesiacov bezplatne TomTom Traffic 36.

Dopravné informácie TomTom ‒ Renault Easy Connect
Multimediálny systém ‒ Renault Easy Connect

Highway Services ‒ inteligentnejšie jazdenie po diaľniciach

Služby Highway Services sú vaším ideálnym spoločníkom na diaľnici. V kombinácii s navigáciou vo vozidle umožňujú inteligentnejšiu jazdu po diaľnici. Medzi výhody použitia patrí efektívnosť a úspora času a peňazí.

 

Služby Highway Services zaisťujú príjazd v správnom pruhu k mýtnej búdke pre váš spôsob platby a poskytovanie informácií vopred o zariadeniach diaľničných služieb (produkty a služby) za účelom naplánovania si zastávky.

 

Aplikácia vám tiež umožňuje dostávať priame upozornenia o udalostiach, ktoré sa dejú na diaľnici, po ktorej idete: hustá premávka, nehody atď.

 

 

Highway Services tiež umožňujú hodnotiť diaľničné služby (kvalita a služby) a prezerať si skóre, aby ste zažili čo najpríjemnejšiu návštevu a navštívili najlepšie miesto.

 

Vaše osobné údaje v službách Highway Services

 

Highway Services vyžadujú digitálne pripojenie zabezpečené balíkom TomTom TRAFFIC and Connectivity.

Odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa systému R-LINK 2

E-shop

Pridajte k ponuke pripojených služieb z nášho online obchodu.

 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac