Originálne diely Renault

Vďaka kvalite našich originálnych dielov si vaše vozidlo zachová všetky parametre bezpečnej a spoľahlivej jazdy. 

Originálne diely Renault

Serwis Renault

Originálne diely Renault sú vyrobené podľa rovnakých technických špecifikácií ako diely použité pri výrobe vozidla. Spĺňajú najprísnejšie kritériá v oblasti bezpečnosti a kvality a pri ich výrobe sú dodržiavané prísne environmentálne normy.

 

Voľba originálneho dielu je zárukou spoľahlivosti a dlhej životnosti vášho vozidla.

Kabinový filtr

zhlboka sa nadýchnite...

Vďaka originálnemu kabínovému filtru Renault si môžete vychutnať optimálnu kvalitu vzduchu.

Vo vozidle trávime veľa času – je naším pomocníkom pri ceste do práce, na tréning, do školy, na krúžky, na výlet, rodinnú dovolenku… Je skrátka naším nevyhnutným členom rodiny. Vedeli ste, že kabínový filter zachytáva všetky nečistoty vrátane prachu/peľu a všeobecne alergény? Trpí váš člen rodiny alergickou nádchou? A viete, že taký kabínový filter je potrebné pravidelne meniť? Opýtajte sa na detaily a správnu funkčnosť kabínového filtra v našich servisoch, kde vám poradia s výberom toho najvhodnejšieho originálneho kabínového filtra priamo pre vás.

viac informáciíobjednajte sa v R-shope
Brzdové destičky

jazdite bezpečne…

Vďaka originálnym brzdovým doštičkám Renault zachováte správnu účinnosť brzdového systému vo vašom vozidle.

Dážď, sneh, námraza, rozpálená vozovka v horúcich dňoch. Všetky tieto vplyvy pôsobia na brzdnú dráhu vášho vozidla. Aby však vaše vozidlo reagovalo čo najefektívnejšie, nechávajte si pravidelne v autorizovanom servise kontrolovať nielen stav dezénu vašich pneumatík, ale hlavne brzdových platničiek. Za obdobie životnosti originálnych brzdových platničiek kúpite neoriginálne minimálne dvakrát. Nemusia byť vyrobené podľa parametrov výrobcu/nemusia 100 % plniť svoju funkciu. Počujete často škrípanie, keď dobrzďujete pred križovatkou? Ak ste odpovedali áno, tak sú vaše brzdové platničky už po svojej životnosti a brzdia len o plech. Včasná kontrola stavu brzdových platničiek je nesmierne dôležitá pre bezpečnosť. Trvajte na kvalitných originálnych dieloch. Je to to najmenšie, čo pre seba a svoju rodinu môžete urobiť.

viac informáciíobjednajte sa v R-shope
Čelní sklo

užite si krásny výhľad

Vďaka originálnemu čelnému sklu Renault máte istotu vysokej odolnosti proti vonkajším nárazom.

Pre rodinu je dôležité, aby každý jej člen bol v bezpečí. Aby sme vám tento pocit zaistili aj vo vašom vozidle, apelujeme na dôraz bezpečnosti/dodržiavania technologických postupov a smerovania vozidiel do autorizovanej siete servisov Renault. Pokiaľ vám nie je bezpečnosť vašej rodiny ľahostajná, trvajte a smerujte svoje vozidlá do certifikovaných autorizovaných servisov Renault, kde sme plne zásobení originálnymi náhradnými dielmi. Naši technici sú preškolení a certifikovaní na riadne dodržiavanie technologických postupov, ktoré v bezpečnosti hrajú zásadnú rolu. Naše vozidlá sú vybavené senzormi na čelných sklách, ktoré je nutné správne kalibrovať pre ich funkčnosť. Originálne čelné sklo, jeho správna montáž a certifikovaná kalibrácia bezpečnostných systémov je to najdôležitejšie, čo môžete pre svoju bezpečnosť zaistiť. Nebuďte ľahostajní a trvajte na kvalite a bezpečnosti pre celú posádku vášho vozidla Renault.

viac informácií
Přední světlomety

jazdite s pokojom…

Pokiaľ si zvolíte originálne svetlomety Renault, môžete si byť istí optimálnou viditeľnosťou za každých podmienok.

Mať jasný pohľad na svet… nie je jednoduché. Naše originálne svetlomety vám tento komfort zaistia. Ich správne nastavenie je jedným z faktorov, ktorý je dôležitý pre viditeľnosť na vozovke. Chcete lepšie zaostriť svoj pohľad v ďalších dňoch? Spoľahnite sa na kvalitu originálnych svetlometov a vyžiadajte si ho u vášho dílera Renault.

Originálne repasované diely

uśmiechnięta kobieta

Originálne repasované diely Renault sú použité originálne diely, ktoré prešli procesom kompletnej renovácie vo výrobnom závode. Vykazujú rovnaké charakteristiky a spĺňajú rovnaké kvalitatívne kritériá ako nový originálny diel a je na ne poskytovaná rovnaká záruka. Sú ponúkané pre vozidlá staršie ako 3 roky. V ponuke je viac ako 2 000 dielov.

 

Originálny repasovaný diel predstavuje cenovo výhodnejší variant s ohľadom na zostatkovú hodnotu vozidla.

 

Proces renovácie je oproti výrobe nového dielu menej materiálovo a energeticky náročný a šetrí tak životné prostredie.

Uľahčite si svoj život so servisom Renault

ako vám ešte môžeme pomôcť?

Naše ďalšie služby

Servis Renault ‒ naše záväzky

Renault Care Service

služby na uľahčenie každodenného života

informácie o našich záväzkoch
Servis Renault ‒ príslušenstvo

Renault Care Service

príslušenstvo pre váš Renault

objavte náš rad príslušenstva