video placeholder

NOVÝ RENAULT

MEGANE E-TECH 100 % ELEKTRICKÝ

pre tých, ktorí radi šoférujú

výkon

160 kW

alebo 220 kdostupné vo verziách equilibre, techno a iconic​

zrýchlenie

7,4 s

0 ‒ 100 km/hvo verzii equilibre​

450 km

dojazd (WLTP)k dispozícii vo verziách so 60 kWh batériou​

nefalšovaný pocit

NEFALŠOVANÝ DIZAJN

Kompaktná karoséria hatchbacku, štýl crossoveru, výrazne tvarovaná zadná časť, športové línie. Jeho aerodynamické línie mu dodávajú pôsobivý vzhľad a umožňujú vzrušujúcu jazdu.

20" kolesá, full-LED svetlomety, 3D perleťový svetelný pruh na zadnej časti a zlaté detaily  zvýrazňujú originálny dizajn.

Renault Megane E E-Tech 100% electric ‒ kokpit pod lupou
  • openR a openR link, rozhranie novej generácie

   Získajte jeden z najväčších vstavaných digitálnych displejov s novou obrazovkou openR s 774 cm2 využiteľnej plochy. Majte všetko prehľadne pred sebou a vychutnajte si snímky vo vysokom rozlíšení. Na prístrojovom štíte sledujte to najdôležitejšie: rýchlosť, navigáciu alebo úroveň nabitia.

  • vzrušujúca jazda

   Nový kokpit je zameraný na vodiča. Ovládacie prvky zoskupené okolo kompaktného volantu uvoľňujú priestor a zaisťujú bezpečnejšiu jazdu. Vďaka novému elektrickému posilňovaču riadenia a nízkemu ťažisku je jazda citlivejšia a presnejšia.

  • viac priestoru

   Samotná predstava o priestore je revolučná. Spojenie novej palubnej dosky s priestorovo úspornou konštrukciou a absenciou tunelu prevodovky poskytuje viac priestoru pre nohy a úložného priestoru: voľný priestor pre nohy na zadnom sedadle 209 mm a 33 l úložného priestoru v kabíne.

  • Inteligentné vozidlo

   100% elektrický Megane E-Tech vybavený systémom openR link s integrovanými službami Google sa môže pochváliť najmodernejším systémom, ktorý predvída vaše potreby a lepšie sa prispôsobí vašim zvykom.

  • vnútorné spätné zrkadlo S MOŽNOSťou DIGITÁLNeHO zobrazenia

   Jedným rýchlim pohybom môžete prepnúť z tradičného spätného zrkadla na rozšírený kamerový pohľad. Užite si ničím nerušený výhľad aj s vysokými cestujúcimi alebo s preplnenými zadnými sedadlami.

Megane E-Tech 100% electric ‒ predná časť, palubná doska, zadné sedadlá, batožinový priestor

ERGONOMICKÝ A priestranný

Platforma 100% elektrického vozidla Megane E-Tech ponúka úplne rovnú podlahu. Ďalší priestor je uvoľnený vďaka extra plytkej palubnej doske openR: 209mm priestor pre nohy v zadnej časti, a úložný priestor 33 l.

PRÉMIOVÝ ZÁŽIToK Z JaZDY

Doprajte si relax v novo vytvorenom priestore pre cestujúcich, kde je všetko navrhnuté s cieľom uľahčiť vám cestovanie. Natiahnite ruku z nastaviteľného sedadla s optimalizovanou oporou a dotknite sa veľkej obrazovky openR v tvare písmena L s plochou 774 cm2.

MODULÁRNE usporiadanie A ÚLOŽNé PRieSTORY

Indukčná nabíjačka v prednej časti, USB-C vstup v zadnej časti, centrálny úložný priestor, centrálne a bočne úložné priestory a 440 l batožinový priestor. 100% elektrický Megane E-Tech privádza život na palube vozidla k dokonalosti.

čistá technológia

Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ obrazovka openR

INTEGROVANÝ GOOGLE: VÁŠ ONLINE ZÁŽITOK Z JAZDY

Pomocou systému openR link s integrovaným Google môžete nakonfigurovať až 5 účtov. Získajte prístup ku všetkým svojim obľúbeným aplikáciám a užívajte si to najlepšie z Google bez pripojenia telefónu.
Google Mapy
Google Asistent
Google Playstore
Harman Kordon

špičkový zvuk Harman Kardon

Exkluzívny nový systém Harman Kardon poskytuje všetkým cestujúcim pohlcujúci zážitok. Dodáva výkon 410 W prostredníctvom 2 výškových reproduktorov po stranách palubnej dosky, 2 basových reproduktorov vo výplniach predných dverí, 2 výškových a 2 basových reproduktorov vo výplniach zadných dverí a 1 subwooferu v batožinovom priestore. Hudba sa premení v nezabudnuteľný zážitok vďaka 5 rôznym zvukovým nastaveniam a technológii Quantum Logic Surround™.

Maximálna bezpečnosť

26 asistenčných a bezpečnostných systémov je prísľubom jazdy bez starostí.

Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ asistenčné systémy pre vodiča

asistenčné systémy pre vodiča

Vydajte sa na cestu za intuitívnejším a plynulejším riadením s 8 asistenčnými systémami, ktoré sú k dispozícii v 100% elektrickom vozidle Megane E-tech. 

Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ bezpečnosť

bezpečnosť

Jazdite v úplnom bezpečí! Inteligentné asistenčné systémy vodiča sledujú dopravnú situáciu a upozorňujú vás na neočakávané udalosti na ceste.

Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ parkovacie asistenčné systémy

parkovací asistent

Už nikdy sa nemusíte báť pozdĺžneho parkovania. Všetky parkovacie manévre si uľahčíte vďaka parkovacím asistentom.

čisto elektrický

Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ elektrická platforma

KOMPLEXNá INOVácia

Nová platforma CMF-EV je vybavená ultratenkou 60kWh batériou a kompaktným 160kW elektromotorom. Optimalizované rozloženie hmotnosti, dlhší rázvor kolies, kompletne plochá podlaha a nízke ťažisko poskytujú vozidlu lepšiu ovládateľnosť a viac priestoru na palube.

väčší DOJaZD

100% elektrický Megane E-Tech je jedným z najľahších vozidiel vo svojej kategórii (len 1620 kg). Systém na palube automaticky reguluje teplotu batérie a motoru. Vďaka nemennému výkonu bez ohľadu na vonkajšie podmienky si užijete dlhší dojazd.

Pokročilá aerodynamika

Inovatívna aerodynamika taktiež pomáha zvyšovať dojazd. Jeho výška, tvar strechy, úzke pneumatiky, tvarované nárazníky a výsuvné kľučky dverí sú konštrukčné prvky, ktoré zvyšujú jeho efektivitu.

znovuobjavenie AUTOMOBILU

100% elektrický Megane E-Tech vás odvezie kamkoľvek budete chcieť. Na základe skúseností z výskumu a vývoja značky Renault ponúka dojazd až 450 km (300 km s batériou s výkonom 40 kW). 

Nový Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ riešenie nabíjania

riešenia pre nabíjanie

Máte k dispozícii širokú škálu ponúk na mieru pre nabíjanie doma, v práci alebo na cestách. 100% elektrický Renault Megane E-Tech je dodávaný s káblom typu 3, ktorý je možné použiť v domácom Wallboxe alebo na verejnej nabíjacej stanici.

Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ pripojené služby

zostaňte v spojení s vašim vozidlom

Pomocou aplikácie My Renault si môžete uľahčiť každodenný život a ovládať vozidlo na diaľku z telefónu: zostávajúci dojazd, nabíjacie stanice v blízkosti, plánovanie nabíjania, plánovanie ciest a omnoho viac. 

2 dostupné verzie

2 dostupné verzie

verzia

techno
už od 46 700 €
 • zadné full LED svietidlá s 3D efektom "moiré"
 • vysoká stredová konzola s lakťovou opierkou
 • automatická dvojzónová klimatizácia

zájdite EŠTe ďalej

Objavte naše rôzne ponuky financovania a celý rad príslušenstva navrhnutý špeciálne pre vaše budúce 100% elektrické vozidlo Megane E-Tech.

 100% elektrický Renault Megane E-Tech – financování

financovanie len pre vás, aby ste si mohli vychutnať zážitok z 100% elektrického vozidla Megane E-Tech

financovanie a služby pre 100% elektrické vozidlo Megane E-Tech

zobraziť naše riešenia
Megane BCB

príslušenstvo

od dopravy cez nabíjanie až po možnosti personalizácie

objavte príslušenstvo