naše riešenia nabíjaniaRenault Megane E-Tech 100 % elektrický

Nabíjajte vozidlo Renault Megane E-Tech 100 % elektrický jednoducho doma pomocou nabíjacieho terminálu, zosilnenej zásuvky alebo štandardnej zásuvky.
Len za 30 minút nabíjania pomocou rýchlej nabíjačky DC (minimálne 150 kW) získate počas cesty ďalšiu 1,5 hodinu jazdy na diaľnici.
Takmer 90 % európskych nabíjacích staníc ponúka výkon 22 kW alebo nižší, takže vaše vozidlo vždy nájde v blízkosti dostupnú nabíjačku. S 22 kW nabíjačkou rýchlo obnovíte 50 % dojazdu.

NABÍJANIE DOMA

 Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ Mobilize Power Solutions

nainštalujte si domáce nabíjacie riešenie

Pri kúpe Megane vozidla E-Tech 100 % elektrický vás Mobilize Power Solutions podporuje na každom kroku a pomôže vám s inštaláciou riešenia pre domáce nabíjanie. Doprajte si Mobilize Powerbox Uno, pripojený, diaľkovo ovládaný terminál, testovaný a odporúčaný a vyrobený značkou Renault vo Francúzsku. Využívajte pevné ceny bez prekvapení. Súčasťou je vybavenie aj domáca inštalácia. Naši technici nainštalujú vaše nabíjacie riešenie pred dodaním vozidla a maximálne do 45 dní od zadania objednávky.

 Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ Mobilize Smart Charge

ušetrite peniaze za domáce nabíjanie

Využívajte aplikáciu Mobilize Smart Charge a nabíjajte v najlepšom čase. Aplikácia automaticky naplánuje nabíjanie vozidla v čase mimo špičky, aby ste získali najlepšie ceny. Vaše vozidlo Megane E-Tech 100 % elektrický získava lacnejšiu energiu a pomáha podporovať integráciu obnoviteľných zdrojov energie pri zachovaní rovnováhy energetickej siete. Okrem všetkých týchto úspor ste odmenení aj systémom vrátenia peňazí (cash-back) za flexibilitu.

NABÍJANIE NA CESTÁCH

 Renault Megane E-Tech 100 % elektrický ‒ karta Mobilize Charge Pass

prístup k najväčšej nabíjacej sieti v Európe

S kartou Mobilize Charge Pass môžete jednoducho nabíjať svoj Megane E-Tech 100 % elektrický v celej Európe. Získate prístup k najrozsiahlejšej sieti nabíjacích staníc v Európe, ktorá zahŕňa sieť vysoko výkonných nabíjacích staníc Ionity. Vyhľadajte najbližšiu dostupnú stanicu a zistite aj úroveň výkonu, ceny nabíjania a typy dostupných zásuviek. Sledujte zobrazenú trasu a jednoducho zaplaťte na mieste.

vypočítajte si dojazdy a doby nabíjania svojho vozidla Megane E-Tech 100 % elektrický

KÁBLE A VÝBAVA

DOBA NABÍJANIA

typ inštalácie výkon na nabíjacej stanici napájanie nabíjačky vozidla povinný kábel nabíjanie batérie (odporúčané) doba nabíjania
dojazd na batériu v meste (40 kWh) batéria pre pohodlný dojazd (60 kWh)
verejná rýchlonabíjacia stanica (DC) 150 kW 130/150 kW DC¹ kábel pripojený k nabíjacej stanici 15 – 80 % 35 min 36 min
verejná nabíjacia stanica 22 kW 22 kW AC Nabíjací kábel typu 2 je súčasťou dodávky (trojfázový) 15 – 80 % 1 h 7 min 1 h 50 min
domáca nabíjacia stanica 7,4 kW 15 – 80 % 4 h 2 min 6 h 1 min
verejná nabíjacia stanica 22 kW 7,4 kW AC Nabíjací kábel typu 2 je súčasťou dodávky (jednofázový) 15 – 80 % 4 h 2 min² 6 h 1 min²
domáca nabíjacia stanica 7,4 kW 15 – 80 % 4 h 2 min 6 h 1 min

¹ s batériou pre pohodlný dojazd je maximálny špičkový výkon 130 kW. ¹ s batériou pre dlhý dojazd je maximálny špičkový výkon 150 kW. Pamätajte, že nabíjanie jednosmerným prúdom nie je lineárne a líši sa podľa stavu nabitia a teploty batérie.

² s dodávanou jednofázovou nabíjačkou na striedavý prúd s výkonom 7,4 kW nebude dostupný maximálny výkon ponúkaný trojfázovými terminálmi na striedavý prúd.

VAŠE OTÁZKY TÝKAJÚCE SA NABÍJANIA

NABÍJANIE A NABÍJACIE STANICE