možnosti financovania a službyNAŠE PRISPÔSOBENÉ RIEŠENIA PRE VŠETKO, ČO POTREBUJETE PRE VÁŠ 100 % ELEKTRICKÝ MEGANE E-TECH

financujte váš 100% elektrický Megane E-Tech

jednoduché financovanie

Financujte jednoducho vaše 100% elektrické vozidlo s Renault Financial Services. Vďaka financovaniu Renault Easy s nízkou splátkou a nulovým poplatkom môžete myslieť aj na ďalšiu výbavu a príslušenstvo. Ideálne podmienky financovania s vami preberie váš predajca Renault.

zjednodušte si každodenný život na cestách

Renault Megane E-Tech 100% electric‒ Mobilize power solutions

nabíjanie vo verejnej sieti

Vďaka nášmu partnerovi ZSE Drive vám zaistíme nabíjanie v najväčšej sieti nabíjacích staníc na Slovensku. Do nabíjacích staníc je dodávaná výhradne elektrická energia z obnoviteľných zdrojov, čím znižujete svoju uhlíkovú stopu. S kartami od ZSE Drive môžete nabíjať aj v zahraničí vrátane najväčšej diaľničnej ultranabíjacej siete Ionity.

Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ Mobilize smart charge

My Renault

Nabíjajte v tú najlepšiu dobu vďaka aplikácii My Renault. Váš 100% elektrický Megane E-Tech môžete naprogramovať tak, aby ste nabíjali, keď je dopyt po elektrine najnižší, aby ste znížili svoju stopu CO2 pomocou najlacnejšej a najekologickejšej energie. Pokiaľ si naplánujete nabíjanie v dobe mimo špičky u svojho dodávateľa energie, získate atraktívne ceny a prispejete k rovnováhe v energetickej sieti.

naše riešenie na dlhé cesty

Renault Megane E-Tech 100% electric ‒ zmeniť vozidlo

zostaňte v spojení s vašim vozidlom

S dojazdom 450 km vás Megane E-Tech 100% elektrický odvezie všade tam, kam potrebujete. Plánovač trás pre elektromobily mapuje dostupné cesty a umožňuje upraviť a vypočítať trasy na základe spotreby energie, pričom berie do úvahy faktory, ktoré môžu ovplyvniť úroveň nabitia (zaťaženie vozidla, počet cestujúcich, náklad atď.)