image

Renault odhaľuje koncept Alaskan

Ako takmer 20-ročný líder v segmente dodávok so silným zastúpením v Južnej Amerike a Afrike, sme sa rozhodli postúpiť na ďalšiu úroveň. Naším cieľom je, aby sa z našej značky stal popredný hráč na celom svete aj v oblasti pick-upov.

Predná časť konceptu Alaskan
Exteriér konceptu Alaskan
Predná časť konceptu Alaskan
Exteriér konceptu Alaskan
Zadná časť konceptu Alaskan
Profil konceptu Alaskan
Predná časť konceptu Alaskan

Koncept Renault Alaskan

Robustný, atletický, moderný dizajn

Elegantný a robustný koncept Alaskan zosúlaďuje identitu našej značky s konvenčnou estetikou trhu pick-upov. Zamilujte sa do zvodného dizajnu.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

Zadná časť konceptu Alaskan

pôsobivý show truck

Koncept Renault Alaskan vyžaruje silu a rozhodnosť svojimi pôsobivými rozmermi. Muskulatúrne a tvarované boky, výrazné blatníky a 21“ disky kolies z ľahkých zliatin. Nemali sme malé ciele, aby sme koncept Renault Alaskan dostali do sveta precíznosti a robustnosti.

Koncept Renault Alaskan

Vozidlo pre voľný čas, profesionálov a každodenné použitie

Vozidlo pre voľný čas, profesionálov a každodenné použitie Koncept Renault Alaskan sme navrhli tak, aby spĺňal požiadavky z troch oblastí: práca, voľný čas a každodenný život. Užite si život v troch dimenziách.

Priestor konceptu Alaskan

dokonale prispôsobený potrebám vášho podnikania

Koncept Renault Alaskan je vybavený vysoko odolným podvozkom pre dokonalú ovládateľnosť na diaľnici. Vďaka svojej veľkorysej svetlej výške poskytuje skutočne pohodlnú jazdu. Nosnosť viac ako jedna tona ide ruka v ruke s pôsobivým nákladovým priestorom, čo sa týka šírky i hĺbky.

Výbava konceptu Alaskan

ideálny pre voľný čas

Koncept Renault Alaskan je dokonalý pre výlety, dobrodružstvo a šport. Disponuje nákladovým priestorom s ochranným povrchom a krytom. Korba je ideálna k preprave horských bicyklov, stanov, surfov a vybavenia pre kempovanie. Užite si pohodlie na palube. Jeho moderné vybavenie ponúka skvelú konektivitu. Kamery vstavané do každého spätného zrkadla snímajú prostredie a vy si tak môžete znova pripomenúť svoje dobrodružstvo.

Dizajn konceptu Alaskan

optimálne riešenie pre váš každodenný život

Koncept Alaskan je vozidlom, ktoré vie ako sa prispôsobiť vášmu každodennému životu, s impozantnými 21“ diskami kolies, moderným štýlom, ktorý vyvoláva senzáciu vo svete pick-up. Športové a silné krivky zahŕňajú veľké predné svetlá LED PURE VISION s prvkami z brúseného a lešteného hliníku, ktoré obopínajú smerové ukazovatele v tvare písmena C definujúce svetelný podpis.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Osobné vozidlá

potrebujete zmenu?

objavte náš modelový rad

naše osobné vozidlá
LCV

potrebujete úžitkové vozidlo?

tu sa o našom LCV dozviete viac

naše panelové a kompaktné dodávkové vozidlá