image

Koncept Renault EZ-ULTIMO

S koncepčným vozidlom EZ-ULTIMO Renault predstavuje tretie a posledné koncepčné vozidlo, ktoré stelesňuje budúcnosť zdieľanej mobility. Po EZ-GO pre každodennú mestskú mobilitu a EZ-PRO pre rozvoz tovarov koncovým zákazníkom, Renault posúva ďalej svoj vývoj s konceptom EZ-ULTIMO, úplne nové riešenie mobility ponúkajúci jedinečný, avšak cenovo dostupný prémiový zážitok.

EZ-ULTIMO ‒ zadná časť
EZ-ULTIMO ‒ predná časť
EZ-ULTIMO ‒ ľavá strana
EZ-ULTIMO ‒ ľavá strana
EZ-ULTIMO ‒ pravá strana
EZ-ULTIMO ‒ ľavá strana
EZ-ULTIMO ‒ pravá strana interiéru
EZ-ULTIMO ‒ interiér
EZ-ULTIMO ‒ interiér
EZ-ULTIMO ‒ pravá strana

Koncept EZ-ULTIMO

Úplne nová vízia zdieľanej mobility

Prémiové zážitky dostupné všetkým, so zachováním filozofie značky Renault.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

EZ-ULTIMO ‒ predná časť

nová vízia robotického vozidla

Koncept EZ-ULTIMO je autonómne, online a 100% elektrické robotické vozidlo. Ako vozidlo luxusnej triedy ponúka užívateľom prémiové zážitky ako žiadny iný automobil: cesta do reštaurácie, preprava z letiska na hotel, návšteva turistických miest alebo dokonca exkluzívny výlet na nákupy. Či už na podnikanie, alebo potešenie, koncept EZ-ULTIMO je navrhnutý pre každého a symbolizuje myšlienku privátneho, dôverného cestovania. Koncept  EZ-ULTIMO je konštruovaný ako kapsula, v ktorom je miesto pre troch cestujúcich. Môžu sa v ňom cítiť ako doma a pozerať sa na nebo cez panoramatickú presklenú strechu, ako cez strešné okno vo svojom dome.

Koncept EZ-ULTIMO

Koncept, ktorý ukazuje novú víziu robotického vozidla s dôrazom na emócie

Koncept EZ-ULTIMO vytvorený pri príležitosti osláv 120 rokov značky Renault stelesňuje jej DNA a princípy „French Design“ a „Easy Life“.

EZ-ULTIMO ‒ interiér

luxusný a emotívny vzhľad

Jeho štýlový, prívetivý, priestorný a prepracovaný interiér ponúka prémiovú víziu zdieľanej mobility. Pretiahnutá silueta, dvojfarebná karoséria a výška 1,35 metrov zaistí, že bude dokonalou súčasťou mesta.

 

Moderný a ľahko prístupný interiér, ktorý je zariadený ako obývacia izba, poskytuje súkromie a pohodlie. Luxusnú atmosféru podčiarkujú materiály ako drevo, mramor a koža, to všetko zabalené v nádhernom neo-retro štýle, ktorý vzdáva hold 120 rokom značky Renault.

EZ-ULTIMO ‒ interiér

exkluzívne služby

Špičkové zážitky, ktoré získate s konceptom EZ-ULTIMO, sa neobmedzujú len na cestovanie. Začínajú už rezerváciou vďaka jeho exkluzívneho rozhraniu a „concierge“ službám. Prístup do vozidla a uvítanie pre konkrétneho cestujúceho taktiež zaistia jedinečný zážitok z tejto služby.

 

Akonáhle budú cestujúci na palube konceptu EZ-ULTIMO, majú k dispozícii technológie a služby ako v prémiovom segmente. Svoj čas pri cestovaní si môžu užiť vďaka zosobnenému obsahu na tablete. Každá cesta sa stáva novou príležitosťou k obohateniu zážitku.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

EZ-GO ‒ pohľad zhora

objaviť

budúcnosť zdieľanej mobility

Koncept EZ-GO
EZ-PRO ‒ pravá a ľavá strana

objaviť

budúcnosť doručovania koncovým zákazníkom v mestách

Koncept EZ-PRO