image

Koncept R-SPACE

Dynamické krivky, prepracovaná kabína, koncept R-SPACE opäť vylepšil svoj prístup k MPV na uspokojenie potrieb celej rodiny.

Koncept R-SPACE ‒ predná časť

Koncept R-SPACE

Obnovené osobné vozidlo

Dynamické krivky, prepracovaná kabína, koncept R-SPACE opäť vylepšil svoj prístup k MPV na uspokojenie potrieb celej rodiny.

Koncept Renault R-SPACE

Dizajn exteriéru s dotykom ľahkosti

Koncept R-SPACE ponúka prívetivý vonkajší vzhľad a osobitosť. Jeho plynulé a energické línie sa určite budú páčiť každému.

Zážitok z cestovania s rodinou

Zážitok z cestovania s rodinou

Keď vyrážate na cesty so svojou rodinou, prečo by ste sa mali uspokojiť s vozidlom, ktoré je iba praktické a funkčné? Koncept R-SPACE je navyše priateľský a zmyselný. Nezabúda tiež na pôžitok z jazdy. Tento koncept je plný emócií a vymyká sa tradičnému poňatiu veľkopriestorového vozidla.

Dotyk ľahkosti

Dotyk ľahkosti

Tvarované boky, ramená, ktoré dodávajú charakter, štíhlosť, zdokonalená zadná časť... Koncept R-SPACE je takmer ľudský. Krivky a plynulé čiary zvýraznené nevídanými svetelnými efektmi zabezpečujú energiu a ľahkosť.

Videoklip o interiéri konceptu R-SPACE

Koncept R-SPACE ‒ ľavá strana

Koncept R-SPACE ako rodinné auto ťaží z príjemného vonkajšieho dizajnu a osobnosti. Každý sa zamiluje do hladkých a energických línií.

Koncept Renault R-SPACE

Dizajn interiéru riadený emóciami

Plynulé a zmyselné tvary, svetelné efekty materiálov a textúr – v interiéri hrajú emócie dôležitú úlohu. Zdôraznená je zároveň funkčnosť pre každodenné použitie a život na palube vozidla.

Priestor pre každého

Priestor pre každého

Koncept R-SPACE pretvoril štandardy kabíny rodinného vozidla. Vďaka kontrastným tvarom je interiér koncepčného vozidla rozdelený do 2 zón, ktoré sú prepojené bez akéhokoľvek prerušenia alebo prepážky. Hladké a tvarované línie v prednej časti tvoria vzadu pravý uhol, aby sa vaše deti mohli usadiť vo vlastnom priestore, ktorý pripomína detskú izbu.

Emócie nadovšetko

Emócie nadovšetko

Vďaka konceptu R-SPACE zistíte, že emócie majú svoje miesto v interiéri vášho vozidla ako nikdy predtým. Vždy máme na pamäti vaše očakávania pre voľnosť používania, modularitu a flexibilitu, a preto sa kabína stáva priestorom, kde môžete vyjadriť svoje vlastné ja. Predná časť je zameraná na vodiča, čo je umocnené športovou jazdnou polohou. Zadná časť je určená na zábavu s hravými sedadlami a obrazovkami vloženými do opierok hlavy predných sedadiel.

Videoklip o exteriéri konceptu R-SPACE

Koncept R-SPACE ‒ interiér

Vďaka flexibilným a zmyselným tvarom, súhre materiálov a textúr koncept R-SPACE odhaľuje interiér, ktorý dáva plný význam emóciám a zároveň zlepšuje funkcie pre praktické využitie a život na palube.

Koncept Renault R-SPACE

Zmysluplný výber

Medovo žltá, farba rodinných raňajok

Medovo žltá, farba rodinných raňajok

Koncept R-SPACE je žltý, presnejšie povedané medovo žltý. Ide o mäkké a teplé farby, ktoré vám pripomenú nedeľné raňajky s rodinou, jediný deň v týždni, kedy rodičia a deti jedia spoločne bez zhonu. V interiéri sú odtiene od čokoládovo hnedej cez smotanovo bielu až po oranžovú. V exteriéri sme venovali zvláštnu pozornosť výberu lakovej úprave, ktorá by pohltila tiene a zvýraznila rozmery.
 

Celá rodina v jednom priestore

Celá rodina v jednom priestore

Kabína konceptu R-Space je spoločný priestor pre rodičov a deti, pričom materiál a textúry tento zámer umocňujú. Predné sedadlá ponúkajú čiernobiely motív a sú potiahnuté príjemnou a zmyselnou kožou. Vzadu majú podobu sady blokov vyrobených zo silikónovej peny, ktoré sú pokryté semišom a kožou, čo je kombinácia textúr, ktoré sú hebké na dotyk. Materiály a farby podlahy konceptu sa postupne menia od prednej časti až k „detskej izbe“ vzadu, aby sa zdôraznilo že celá rodina je v jednom obytnom priestore.

Dizajn konceptu R-SPACE

thumbnail

Výskum materiálov primäl našich dizajnérov, aby zaviedli materiály, ktoré sa nikdy predtým v automobilovom svete nepoužívali. Vybrali si povrchy a textúry významné pre každú oblasť a každú službu v koncepte R-SPACE.

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Koncepčné vozidlá Renault

Objaviť

Náš modelový rad koncepčných vozidiel

Pozrieť modelový rad
Renault ‒ život Renault

Objaviť

Technológie zajtrajška

Pozrieť Easy Life
 • SubPrefooter Icon

  Získajte rýchlu odpoveďod našich vyškolených špecialistov

 • SubPrefooter Icon

  Vyskúšajte si modelpodľa vášho výberu

 • SubPrefooter Icon

  Jazdite v pohodeso zárukami Renault

 • SubPrefooter Icon

  Uľahčite si živots portálom MY Renault