image

Koncept Renault Zoe e-Sport

Naše najnovšie koncepčné vozidlo má expresívny dizajn a športový duch vozidla Renault Zoe je dovedený do extrému. Prepracovaný štýl, ktorý stelesňuje naše nadšenie pre automobily, v kombinácii s mimoriadnym potenciálom elektrického vozidla, pokiaľ ide o pôžitok z jazdy.

Koncept Renault Zoe e-Sport

Športový dizajn

Koncept Renault Zoe e-Sport je spojením štandardného Renault Zoe s monopostom formuly E Renault e.dams.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

Karoséria konceptu Renault Zoe e-Sport

Renault Zoe s veľkou energetickou výdržou

Karoséria vo farbe Satin Blue inšpirovaná dizajnom monopostu Renault e.dams, nádych žltej farby, originálne svetlá v tvare písmena C a vysunutý diamant Renault s vertikálnym podsvietením... Koncept Renault Zoe e-Sport stelesňuje a zdokonaľuje identitu našej značky. Všetko, čo vás  zvedie!

Koncept Renault Zoe e-Sport

Maximálny športový duch!

Koncept Renault Zoe e-Sport stelesňuje našu vášeň pre motoristický šport a know-how našich konštruktérov Renault Sport, ktorý je dvojnásobným víťazom svetového šampionátu formuly E.

Podvozok konceptu Renault Zoe e-Sport

odborné znalosti tímu Renault Sport

Konštrukcia a kalibrácia podvozku konceptu Renault Zoe e-Sport vychádza z odborných znalostí našich tímov pre športové vozidlá Renault, odborníkov na niektoré z najradikálnejších športových vozidiel skupiny Renault. Ich technické rozhodnutia sa riadili snahou o najvyššiu úroveň dynamického výkonu. Rúrkový podvozok vytvorený TORK Engineering, odpruženie v tvare „dvojitého trojuholníka‟ vpredu aj vzadu, 20-palcové kolesá a štyrmi spôsobmi nastaviteľné tlmiče OHLINS zabezpečujú konceptu Renault Zoe e-Sport maximálny výkon na okruhu.

Palubná doska konceptu Renault Zoe e-Sport

bezkonkurenčný výkon

Vďaka svojej architektúre, palubnému riadeniu výkonu a prenosu energie koncept Renault Zoe e-Sport má výkon na najvyššej úrovni. Vďaka pomeru hmotnosti/výkonu (1460 kg vrátane vodiča/460 k) a krútiacemu momentu 640 Nm (320 Nm na motor), ktorý je k dispozícii takmer okamžite, môže dosiahnuť 100 km/h za 3,2 sekundy a maximálnu rýchlosť 210 km/h za menej ako 10 sekúnd.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Modelový rad koncepčných vozidiel Renault

objaviť

náš modelový rad koncepčných vozidiel

pozrieť modelový rad
Renault Sport

objaviť

odborné znalosti našej stajne Renault Sport

Formula E