Kompaktný sedan Megane

RENAULT MEGANE

prebuďte v sebe vášeň
231,68 € / mesiac
už od 19 050 €

dizajn Kompaktný hatchback

Harmonické línie, prepracované funkcie a precízne povrchové úpravy... Atraktívny a dynamický Megane má odvážny výraz, odhaľuje svoju sofistikovanejšiu siluetu a interiér nabitý špičkovými technológiami. Pripravení očariť?

 

zážitok na palube

Inovácie, ktoré zlepšia vaše pohodlie

Optimalizujte svoje každodenné zážitky z jazdy vďaka našej technológii: jazdné asistenčné systémy Renault Easy-Drive, palubné multimediálne systémy Easy Link, nastavenia Multi-sense a omnoho viac. 

EASY LINK ‒ systém Megane

dodajte vašim cestám trochu vzrušenia pomocou Easy Link

Ste pripravení na prepojený zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili? Vďaka vášmu multimediálnemu systému Easy Link kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ máte ľahký prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám z 9,3” centrálnej obrazovky vo vašom modeli Megane.

Multi-sense ‒ Megane

prispôsobte si svoj zážitok z jazdy pomocou Multi-sense

Zvuk a citlivosť motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurovateľná obrazovka vodiča...Pomocou Multi-sense si môžete vybrať zo 4 rôznych režimov (MySense, Eco, Comfort a Sport) a prispôsobiť si jazdu svojej nálade a potrebám.

Profil exteriéru sedanu Megane

vychutnajte si asistenčný systém Renault Easy Drive

Cestujte v úplnej pohode! Asistenčné systémy pre jazdu na diaľnici a dopravné asistenčné systémy, adaptívny tempomat Stop & Go, aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) s rozpoznaním cyklistov a chodcov... Naše asistenčné systémy pri jazde zvyšujú prostredníctvom inovácií vašu bezpečnosť a jazdenie je hračkou.  

hybrid

E-Tech plug-in hybrid

Vychutnajte si bezprecedentné potešenie z jazdy so všetkými výhodami elektrického pohonu kombinovaného so všestrannosťou hybridného pohonu, ktorý zabezpečuje nabíjateľná hybridná hnacia sústava E-Tech

Megane E-Tech ‒ nabíjateľný hybridný hatchback

Megane potvrdzuje svoju všestrannosť vďaka hybridnej nabíjateľnej technológii E-Tech kombinujúcej 1,6 l benzínový motor a 2 elektromotory. Pri každodennej jazde si zvoľte elektrický režim a užite si tichú a pohodlnú jazdu s bezkonkurenčnou reakciou vozidla (až 65 km (1) pri plnom elektrickom režime v meste). Plánujete vyraziť na dovolenku? Cestujte v úplnej pohode a bez obáv z dojazdu na dlhých cestách (dojazd až 50 km (2) v kombinovanom režime).

WLTP (Celosvetový harmonizovaný skúšobný postup pre ľahké vozidlá): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.

(1) WLTP v meste (podľa konečného schválenia).

(2) WLTP v kombinovanom cykle (podľa konečného schválenia).

verzie

Zvoľte si verziu Megane, ktorá vám najviac vyhovuje

Zen

Zen

už od 19 050 €

Základne prvky výbavy

  • oceľové disky kolies 16"
  • volant potiahnutý kožou
  • vysoká stredová konzola medzi prednými sedadlami s integrovanou lakťovou opierkou
  • predné hmlové svetlomety
Intens

Intens

už od 21 050 €

Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +

  • systém Multi-sense
  • vonkajšie spätné zrkadlá elektricky nastaviteľné, vyhrievané, sklopné s osvetlením nástup. priestoru
R.S. Line

R.S. Line

už od 22 550 €

Základné prvky oproti predchádzajúcej verzii +

  • dvojzónová automatická klimatizácia
  • zadné parkovacie senzory
  • disky kolies z ľahkej zliatiny 16"
  • LED denné svietenie Edge Light
R.S.

R.S.

už od 36 550 €
R.S. Trophy

R.S. Trophy

už od 40 950 €

verzia

Megane R.S. Line

Megane R.S. Line má športové prvky a zosobňuje jedinečný štýl.

Exteriér sedanu MEGANE R.S. Line

inšpirovaný športom

Exteriér Megane R.S. Line priťahuje pozornosť vďaka svojim zmyselným líniám, spojleru F1 charakteristickému pre modelový rad R.S., zadnému nárazníku s chrómovým výfukom a 17” a 18” diskom kolies. V interiéri si zamilujete jeho dizajn s karbónovými prvkami doplnenými viditeľným prešívaním, kožený volant so znakom dvojitého diamantu R.S., hliníkové športové pedále a sedadlá Alcantara® so vstavanými opierkami hlavy.

objavte verziu

Megane Grandtour

Dizajn, výbava, technológia, hnacie sústavy... Megane Grandtour ponúka nový vzhľad kombi verzie Megane a prináša nový rozmer vašim cestám.

Exteriér Megane Grandtour

elegantné a modulárne kombi

Robustné blatníky, elegantné línie, rekordná nakladacia dĺžka, veľkorysý a modulárny batožinový priestor a rad úložných priestorov ‒ Nový MEGANE Grandtour vytŕča z davu, pričom spája eleganciu a univerzálnosť.

 

Plánujete krátky výlet do mesta alebo dlhú cestu na dovolenku? Megane Grandtour k dispozícii s hnacou sústavou E-Tech plug-in hybrid vám ponúka reakciu vozidla a pohodlie elektrickej jazdy (až 65 km* v plne elektrickom režime) a všestrannosť hybridu bez dopadu na dojazd. Usaďte sa a vychutnajte si jazdu!

 

* WLTP v meste.

objavte verziu

Renault Megane podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
už od 17 550 €
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
MEGANE GRANDTOUR E-TECH
už od 28 790 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac