Megane Sedan berline

Nový Renault Megane GrandCoupé

prebuďte v sebe vášeň
257,03 € / mesiac
už od 16 950 €
cenník

dizajn Zvodný a sofistikovaný sedan

Vďaka športovému profilu novo navrhnutej prednej časti zvýraznenej chrómovanou maskou chladiča, charakteristickým svetlometom C-Shape, 16“, 17“ a 18“ diskom kolies a elegantnému interiéru so špičkovými technológiami Nový Megane GrandCoupé dokáže upútať pozornosť. Jeho kúzlu podľahnete aj vy.  

zážitok na palube

Návyková technológia

Systém Easy Link ‒ Megane GrandCoupe

multimediálny systém Easy Link

Ste pripravení na prepojený zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili? Vďaka vášmu multimediálnemu systému Easy Link kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ máte ľahký prístup k celému svojmu multimediálnemu obsahu z 9,3” centrálnej obrazovky vo vašom Novom modeli Megane GrandCoupé.

Systém Multi-sense ‒ Megane GrandCoupe

Multi-sense

S funkciou Multi-sense máte na výber 8 nastavení okolitého osvetlenia a 4 jazdné režimy (MySense, Eco, Comfort a Sport), takže si môžete cestu prispôsobiť podľa svojej nálady a potrieb: zvuk a odozva motora, riadenie, konfigurácia obrazovky vodiča atď.

Megane GrandCoupe ‒ asistenčné systémy pre vodičov

asistenčné systémy pre vodičov Renault Easy Drive

Naše inovatívne technológie zaisťujú ľahké ovládanie a zvyšujú vašu každodennú bezpečnosť: adaptívny tempomat Stop & Go, Easy Park Assist, varovanie pred vybočením z jazdného pruhu, aktívny systém núdzového brzdenia AEBS s detekciou chodcov, výstraha detekcie únavy, displej s premietaním na čelné sklo, karta hands-free a iné.

verzie

Zvoľte si verziu Nového Megane GrandCoupé, ktorá vám najviac vyhovuje

Intens

Intens

už od 21 050 €

Základne prvky výbavy

  • systém varovania pred opustením jazdného pruhu
  • poloautomatická parkovacia brzda
  • predné a zadné parkovacie senzory
  • systém Multi-sense
Life

Life

už od 16 950 €

Nový Renault Megane GrandCoupé podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

MEGANE
MEGANE
už od 19 050 €
MEGANE GRANDTOUR
MEGANE GRANDTOUR
už od 17 550 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac