MEGANE Sedan berline

Nový Renault MEGANE GrandCoupéPrebuďte v sebe vášeň

Už od 16 550 €
250,97 € / mesiac
Cenník

DIZAJN Zvodný a sofistikovaný sedan

Vďaka športovému profilu novo navrhnutej prednej časti zvýraznenej chrómovanou maskou chladiča, charakteristickým svetlometom C-Shape, 16“, 17“ a 18“ diskom kolies a elegantnému interiéru so špičkovými technológiami Nový MEGANE GrandCoupé dokáže upútať pozornosť. Jeho kúzlu podľahnete aj vy.  

Zážitok na palube

Návyková technológia

Systém EASY LINK ‒ MEGANE Sedan

Multimediálny systém EASY LINK

Ste pripravení na prepojený zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili? Vďaka vášmu multimediálnemu systému EASY LINK kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ máte ľahký prístup k celému svojmu multimediálnemu obsahu z 9,3” centrálnej obrazovky vo vašom Novom modeli MEGANE GrandCoupé.

Systém MULTI-SENSE ‒ MEGANE Sedan

MULTI-SENSE

S funkciou MULTI-SENSE máte na výber 8 nastavení okolitého osvetlenia a 4 jazdné režimy (MySense, Eco, Comfort a Sport), takže si môžete cestu prispôsobiť podľa svojej nálady a potrieb: zvuk a odozva motora, riadenie, konfigurácia obrazovky vodiča atď.

 MEGANE Sedan ‒ asistenčné systémy pre vodičov

Asistenčné systémy pre vodičov Renault EASY DRIVE

Naše inovatívne technológie zaisťujú ľahké ovládanie a zvyšujú vašu každodennú bezpečnosť: adaptívny tempomat Stop & Go, Easy Park Assist, varovanie pred vybočením z jazdného pruhu, aktívny systém núdzového brzdenia AEBS s detekciou chodcov, výstraha detekcie únavy, displej s premietaním na čelné sklo, karta hands-free a iné.

VERZIE

Zvoľte si verziu Nového MEGANE GrandCoupé, ktorá vám najviac vyhovuje

Intens

Intens

Už od 20 650 €
Základne prvky výbavy
Life

Life

Už od 16 550 €

Nový Renault MEGANE GrandCoupé podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap

Objavte podobné modely

Nový MEGANE
Nový MEGANE
Už od 16 550 €
Nový MEGANE Grandtour
Nový MEGANE Grandtour
Už od 17 550 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac