Nouveau Renault TRAFIC Combi Rouge Carmin

Nový Renault TRAFIC Combi

váš ideálny partner na cestáchcenník
cena od

dizajn Expresívny dizajn, červená karmínová verzia

Nová vertikálna predná maska a svetlomety LED v tvare písmena C... Nová verzia Trafic Combi je poctou dynamickému dizajnu vďaka karosérii v červenej farbe Carmine Red a 17" diskom kolies.

pohodlné a modulárne usporiadanie

Znovu objavte zážitky na palube

Trafic Passenger ‒ inteligentná kabína ‒ renault

inteligentná kabína

Bezdrôtová nabíjačka telefónov, zásuvka easy life, XXL držiak na poháre, palubný systém konektivity easy link a ďalšie... Vstúpte do úplne prepracovaného interiéru a užite si svoju novú pohodlnú kabínu.

Trafic Passenger ‒ dizajn interiéru ‒ renault

modulárny priestor pre cestujúcich

3, 6 alebo 9 sedadiel: Trafic Combi vám ponúka veľa možností, aby ste si mohli zariadiť interiér podľa svojich predstáv. Prepravte až 9 cestujúcich a ich batožinu alebo odstráňte druhý a tretí rad a cestujte so všetkou batožinou, ktorú si želáte, bez toho, aby ste robili kompromisy týkajúce sa pohodlia!

Easy life

Bezpečnosť, efektívnosť a technológie

trafic passenger ‒ adas ‒ renault

asistenčné systémy vodiča

Trafic Combi je vybavený množstvom asistenčných systémov pre vodiča, ktoré zaručujú bezpečnosť vám aj vašim cestujúcim. Uľahčite si manévrovanie pomocou parkovacieho asistenta a využite výhody varovania pred opustením jazdného pruhu, adaptívneho tempomatu a aktívneho systému núdzového brzdenia (AEBS), aby ste cestovali s úplným pokojom.

trafic passenger ‒ motory ‒ renault

pohodlná jazda

Ponuka motorov vybavených technológiou Stop & Start vyhovuje najnovším normám najnovším emisným normám Euro 6E. Vyberte si z našej ponuky manuálnych prevodoviek (110 k a 150 k) alebo automatických dvojspojkových 6-stupňových prevodoviek EDC (150 k alebo 170 k). Zdokonalia vaše pohodlie a reakcieschopnosť tým, že vám zabezpečia plynulé a rýchle radenie.

 

verzie

Vyberte si verziu, ktorá vám najviac vyhovuje

8 dostupné verzie

verzia

Combi Van L1
už od 30 250 €
skladové vozidlá

Renault TRAFIC Combi podrobne

Chcete si vozidlo prezrieť osobne?

Nájsť najbližšieho predajcu

alebo
miniDealocMap