Spoločnosť Renault odhaľuje

Nový Renault MEGANE GrandCoupé

Dynamický sedan s inovatívnymi technológiami

Už od
18 650 €
282,82 € / mesiac
Nový Renault MEGANE GrandCoupé
  • Hatchback MEGANE Sedan ‒ exteriér

Ešte viac prepracovaný a s modernejšími technológiami

Hatchback MEGANE Sedan

Sedan s príťažlivým a prepracovaným dizajnom...

Nový MEGANE je ešte športovejší a presvedčí vás o svojom dynamickom charaktere vďaka svojej novo navrhnutej prednej časti zvýraznenej novou chrómovanou čelnou maskou, typickými svetlami C-Shape značky Renault, 16“, 17“ a 18“ disky kolies a panoramatickým strešným oknom. Nový MEGANE GrandCoupé je navrhnutý tak, aby vás uchvátil vnútri svojimi chrómovanými prvkami, obložením so saténovým efektom, ozdobnými prvkami z brúseného hliníku, novým čalúnením so strieborno-sivým ozdobným prešívaním a ďalšími prvkami. Ste pripravení podľahnúť jeho kúzlu?  

„Techno-kokpit“ MEGANE Sedan

... prispôsobiteľný „Techno-kokpit“...

9,3“ multimediálna obrazovka EASY LINK, 10,2“ prispôsobiteľný prístrojový štít, head-up displej, bezrámčekové spätné zrkadlo... Nový MEGANE GrandCoupé vás privíta na palube svojim modernizovaným kokpitom, ktorý zahŕňa inteligentné online funkcie. Systém MULTI-SENSE vám umožňuje vybrať si zo 4 jazdných režimov (MySense, Comfort, Sport a Eco), aby ste si prispôsobili atmosféru vo vašom vozidle podľa želania, a mohli si vychutnať ešte viac pohodlia a technológií. 

Multimediálny systém EASY LINK vozidla MEGANE Sedan

... a ďalšie pridané technológie.

Naše inovatívne technológie zaistia jednoduché manévrovanie a zvýšenie každodennej bezpečnosti, aby ste mohli jazdiť so svojím vozidlom Nový MEGANE GrandCoupé v úplnom kľude. Palubný multimediálny systém EASY LINK je kompatibilný s aplikáciami Android™ a Apple Carplay™ a jeho 9,3“ dotyková obrazovka, adaptívny tempomat so systémom Stop & Go, Easy Park Assist, systém varovania pred opustením jazdného pruhu, systém aktívneho núdzového brzdenia s detekciou chodcov a cyklistov, sledovanie únavy vodiča, head-up displej, hands-free karta, a ďalšie.

  • Hatchback MEGANE Sedan
  • Hatchback MEGANE Sedan
  • Hatchback MEGANE Sedan
  • Hatchback MEGANE Sedan

Naša ponuka osobných vozidiel

Notre gamme de véhicules particuliers

Renault, cestujte nabití inováciami

Rad osobných vozidiel Renault

Technológia

Objavte Renault EASY DRIVE a Renault EASY CONNECT

Preskúmať
Značka Renault

Naša značka

Objavte, čo odlišuje našu značku: naše odborné znalosti a naše záväzky

Objaviť
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac