Renault. Sme tu pre vás.

 Fungovanie našej predajnej a servisnej siete počas pandemickej situácie.

  • lockdown

Fungovanie predajnej a servisnej siete Renault

Naša predajná a servisná sieť funguje podľa podmienok schválených Vládou SR. Naši predajcovia sú vám k dispozícii počas pracovných dní online alebo telefonicky. Autorizované servisy zostávajú otvorené.

Prodej

Predaj nových vozidiel Renault

V prípade záujmu je možné nové vozidlo objednať elektronicky z pohodlia domova. Predajcovia našej autorizovanej siete vám budú k dispozícii online alebo telefonicky. Pre detailné informácie o tejto možnosti, sa prosím, obráťte na vybraného autorizovaného predajcu, prípadne navštívte náš virtuálny showroom Renault.

Servis vozidiel Renault

Autorizované servisy Renault sú naďalej v plnej prevádzke. Okrem pravidelnej údržby alebo opravy vášho vozidla môžete využiť novú zimnú ponuku pre servis vozidla, vrátane atraktívnej ponuky zimných pneumatík. Odporúčame vám si overiť aktuálnu otváraciu dobu pred návštevou servisu.

Značkové financovanie Renault Finance

Aj v tejto dobe je vám značkové financovanie Renault Finance naplno k dispozícii. Vyberte si zo širokej ponuky zvýhodnených produktov. Spotrebiteľom pre financovanie ponúkame poistenie schopnosti splácať. Pre získanie konkrétnej ponuky sa, prosím, obráťte elektronicky alebo telefonicky na ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Renault.

Ďalšie opatrenia a odporúčania

Pretože sme si vedomí dôležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníkmi, zavádzame najrôznejšie preventívne opatrenia, ktoré majú za cieľ zaistiť ochranu zdravia našich pracovníkov a zákazníkov.

 

Zároveň vás prosíme, aby ste počas návštevy autorizovaného servisu používali ochranné rúška, respirátory alebo iné pomôcky a chránili tak zdravie pracovníkov nášho servisu. Ďakujeme. 

 

V prípade akýchkoľvek otázok je vám plne k dispozícii naše informačné centrum.

alebo
0 nájdených výsledkov
    Filtrovať vyhľadávania
    Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
    Zistiť viac