image

Inovácie Renault pre život: koncept Captur

Objavte automobilové štandardy zajtrajška. Koncepčné vozidlo Renault Captur vás pozýva do sveta pohodlia a zábavy, kde sú radosť a pocity prepojené prostredníctvom inovatívnych služieb.

Koncept Captur spredu
Koncept Captur zhora
Sedadlá konceptu Captur
Paluba konceptu Captur

Koncept Renault Captur

Na štarte

Pripravte sa na výkon. Koncepčné vozidlo Captur je inšpirované svetom outdoorových športov. Profil v tvare ľudského tela pripomína šprintéra na štartovnej čiare.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

Strecha konceptu Captur

robustné vozidlo

Vďaka impozantným krivkám a rozmerom, koncept Renault Captur vyjadruje asertívny a reaktívny profil spájajúci ľahkosť a silu. Hladké, plynulé a zmyselné obrysy bez ostrých rohov alebo uhlov sú tvarované tak, aby zdôraznili účinky svetla, ktoré sú umocnené matnou a saténovou dvojitou štruktúrou karosérie. Táto úprava ponúka prelínajúci sa dvojitý plášť, ktorý zvýrazňuje robustné krivky.

Koncept Renault Captur

Funkčný a zábavný

Koncept Renault Captur sme navrhli ako kompaktný a flexibilný crossover s cieľom splniť požiadavky mladých mestských párov. Inovatívny a ergonomický interiér oživuje zmysly.

Interiér konceptu Captur

optimalizovaný a atletický

Výzva na cestu mimo vychodených chodníčkov, koncept Renault Captur si vás získa svojou optimalizovanou kabínou inšpirovanou svetom športu. Napnuté a plynulé krivky majú zabudované elektroluminiscenčné káble a pripomínajú napnutý sval.

 

S cieľom vyzdvihnúť športový charakter sme všetky komfortné zóny vybavili pružnými káblami z techno vlákien, aby sme dosiahli priestor plný pohody, pocit ako v hamaku a evokáciu sveta outdoorových športov, ako je horolezectvo a rekreačná plavba.

Interiér konceptu Captur

ľahký a šikovný

Interiér konceptu Renault Captur úplne mení dizajn vozidiel triedy SUV a crossover. Dizajn sme vynovili zavedením ľahkosti a radosti ako aj inovatívnym prístupom k flexibilite s cieľom vytvoriť funkčné vozidlo.

 

Chystáte sa na pláž? Naložte vaše funboardy a upevnite ich pomocou priečnych elastických popruhov v zadnej časti, alebo sa vyberte na cestu s priateľmi. Ich účel nie je vopred stanovený. Vy rozhodnete, ako ich využijete.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Modelový rad koncepčných vozidiel

preskúmať

náš modelový rad koncepčných vozidiel

všetky naše koncepčné vozidlá
Technolab

objaviť

technológie zajtrajška

pozrieť Easy Life