image

Koncept Renault EZ-GO

Teraz odhaľujeme našu víziu budúcnosti spoločnej mobility s konceptom EZ-GO: autonómny, elektrický a pripojený. Nadväzuje na model SYMBIOZ a je prvou inkarnáciou našej vízie budúcnosti osobnej mobility.

Koncept EZ-GO
Koncept EZ-GO
Koncept EZ-GO
Koncept EZ-GO
Interiér konceptu EZ-GO
Koncept EZ-GO
Koncept EZ-GO
Koncept EZ-GO
Koncept EZ-GO
Koncept EZ-GO

Koncept EZ-GO

Robotické vozidlo, ktoré nanovo definuje vzťah medzi priestorom a časom

V mestskom prostredí je koncept EZ-GO prvou inkarnáciou autonómnej, pripojenej a zdieľanej mobility, ktorá využíva elektrický motor bez volantu alebo vodiča.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

KONCEPT EZ-GO

časť mesta v pohybe

Koncept EZ-GO je „robotické vozidlo“: vozidlo aj služba, súčasť mestského ekosystému. Má pozitívny vplyv na mesto tým, že poskytuje mobilitu, ktorá viac rešpektuje mestské prostredie. 

 

Použitie tohto autonómneho vozidla pre verejnú dopravu sa dostáva do popredia nového mestského spôsobu života. Koncept EZ-GO uľahčuje každodenný život a ponúka svojim cestujúcim skutočne pripojený a na mieru šitý zážitok.

 

Vďaka čelným dverám, obmedzenej rýchlosti a autonómnej jazdy koncept EZ-GO  kladie bezpečnosť cestujúcich na prvé miesto. Charakteristické osvetlenie AD, hlásenia z osvetlených navigačných displejov a vonkajšie zvuky vozidla tiež zaručujú bezpečnosť chodcov v blízkosti vozidla. 

Koncept EZ-GO

Mobilita pre všetkých na požiadanie

Autonómny, elektrický a pripojený ‒ nechajte širokú škálu funkcií, aby slúžili ako váš sprievodca.

KONCEPT EZ-GO

spoločný kokpit bez vodiča

Takto si Renault predstavuje „ Easy Life “, pretože koncept EZ-GO  uľahčuje jazdu v meste pre všetkých.

 

Vďaka inovatívnej architektúre a kokónovému dizajnu konceptu EZ-GO Renault zmenil identitu robotického vozidla, ktoré sa úplne líši od hranolových vozidiel, ktoré si väčšina ľudí predstavuje. 

 

Medzigeneračný koncept EZ-GO  prekonáva všetky riešenia mobility pre každého a spĺňa viaceré potreby.

 

Predné dvere konceptu EZ-GO uľahčujú prístup a umožňujú šiestim cestujúcim nastupovať počas státia. Prístup je tiež uľahčený osobám so zníženou pohyblivosťou alebo s kočiarom, ktorí využívajú špeciálnu inštaláciu alebo prístupovú rampu pripojenú k plošine konceptu EZ-GO. Koncept EZ-GO, ktorý je vhodný na súkromné aj podnikateľské účely, sa prispôsobuje vašim potrebám a spĺňa výzvy mesta zajtrajška. 

KONCEPT EZ-GO

prispôsobená a vždy pripojená skúsenosť

Rezervujte si miesto, ak si chcete vychutnať jedinečný zážitok. Koncept EZ-GO je plný technologických inovácií, ktoré slúžia cestujúcim.

 

Pripojené vozidlo ponúka skutočnú interakciu s funkciami:  rozšírená realita na vašom smartfóne, Wi-Fi na palube... Stane sa vaším osobným asistentom tým, že sa spojí s inteligentným mestom a poskytne vám informácie o cestovnom ruchu a voľnom čase, ako aj o činnostiach v okolitých oblastiach.

 

Začnite využívať koncept EZ-GO a vytvorte svoj vlastný svet pomocou rôznych atmosfér a nástrojov na prispôsobenie interiéru aj exteriéru.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

KONCEPT EZ-GO

objaviť

náš modelový rad koncepčných vozidiel

všetky naše koncepčné vozidlá
Ponuka elektrických vozidiel

objaviť

naša ponuka elektrických vozidiel

Renault vám zelektrizuje váš každodenný život