image

Koncept Renault Kwid

Výsledkom spolupráce medzi našimi tímami po celom svete je koncept Renault Kwid určený a navrhnutý pre mladších zákazníkov na nových trhoch, ako je India a Brazília.

Koncept Kwid ‒ predná časť
Koncept Kwid ‒ predná časť
Koncept Kwid ‒ zadná časť
Koncept Kwid ‒ pravá zadná časť
Koncept Kwid

Koncept Kwid

Robustný a veselý dizajn

Priateľský a robustný koncept vozidla Renault Kwid vždy podnieti vašu fantáziu.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

Koncept Kwid ‒ ľavá zadná časť

dron, ktorý vám pomáha

„Lietajúceho spoločníka“, prvý nástroj svojho druhu v automobilovom priemysle, sme navrhli a vytvorili s cieľom zaistiť vám bezpečnú a príjemnú cestu. Dron vychádzajúci zo zadnej časti strešného okna, môže byť riadený v automatickom režime pomocou GPS, alebo v manuálnom režime pomocou tabletu na palubnej doske. Vďaka „lietajúcemu spoločníkovi“, vyhľadávanie informácií o doprave, fotenie prírody alebo zisťovanie prekážky na ceste nebolo nikdy tak jednoduché a zábavné!

Koncept Kwid

Koncepčné high-tech vozidlo

Okrem zábavného a nápaditého štýlu sa koncept Renault Kwid odlišuje vďaka bohatej výbave so silným dôrazom na technológie.

Koncept Kwid ‒ ľavá strana

veľmi pôsobivý mestský crossover

Pri koncepte Renault Kwid naši dizajnéri využili umenie kombinácie protikladov. So zábavným vzhľadom a priateľskou tvárou ostro kontrastuje robustný vzhľad zvýraznený impozantnou čelnou maskou a hranatými prelismi. Koncept Renault Kwid s pohonom 2 kolies vyzerá ako riadne terénne vozidlo.

Koncept Kwid ‒ interiér

jedinečný interiér

3 predné sedadlá konceptu Renault Kwid vyzerajú akoby zavesené nad bielou základňou. Tieto svetlé sedadlá s dvojfarebným čalúnením z elastomeru vás lákajú k usadeniu. Vo vozidle je umiestnený dron, váš „lietajúci spoločník“, ktorý sa diaľkovo ovláda pomocou integrovaného multimediálneho systému s dotykovou obrazovkou, ktorá takisto umožňuje ovládanie funkcií vozidla.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Modelový rad koncepčných vozidiel Renault

objaviť

náš modelový rad koncepčných vozidiel

pozrieť modelový rad
technolab

objaviť

technológie zajtrajška

pozrieť Easy Life