image

Vášeň, emócie, život: koncept Dezir

Príjemné, zmyselné a elegantné krivky, koncept Renault Dezir stelesňuje našu vášeň pre automobily. Nechajte sa prekvapiť a vychutnajte si emócie!

Predná časť konceptu Dezir
Dizajn konceptu Dezir
Elektrický koncept Dezir

Koncept Renault Dezir

Prebuďte vaše zmysly

Koncept Renault Dezir je športové kupé s elektrickým motorom a príjemným živým dizajnom. Je plný pohybu so zmyselným vlnením a reflexnými účinkami stimulujúcimi vaše zmysly.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

Predná časť konceptu Dezir

nová tvár Renault

Lamely chladiča vytvárajú efekt pruhov, ktoré dávajú prednej časti vozidla Renault Dezir ľahký a zároveň silný vzhľad.  Väčší diamant umiestnený v kontraste s tmavým pozadím je znakom našej novej identity.

Koncept Renault Dezir

Preleťte sa

Koncept Renault Dezir s hrdosťou predstavuje naše hodnoty. Prostredníctvom tohto koncepčného vozidla sme odhalili našu novú identitu a inovácie zajtrajška.

Interiér konceptu Dezir

tlkot vášho srdca sa rozletí do éteru

Silno zvlnené plochy, biela koža, pulzujúce osvetlenie, ktoré ovláda tlkot vášho srdca.. Zmyselná červená... Na palube konceptu Dezir budete v siedmom nebi. Jeho samostatné sedadlá a zavesená prístrojová doska vás pozývajú do príjemného a éterického sveta.

Na palube konceptu Dezir

prehľadné palubné prístroje

Pred vodičom sú umiestnené prístroje, ktoré zobrazujú presne to, čo potrebuje vedieť každý vodič športového kupé. S jeho elektrickým motorom môžete dosiahnuť rýchlosť 100 km/h za 5 sekúnd a 50 km/h len za 2 sekundy. Osvetlený 3D ukazovateľ rýchlosti pozdvihne vaše pocity na vyššiu úroveň, zatiaľ čo dotykový systém multimediálneho systému vám umožní ovládať jazdné nastavenia vozidla.

ponuky

Chceli by ste zmeniť koncept na realitu?

Koncepčné vozidlá Dezir

objaviť

náš modelový rad koncepčných vozidiel

všetky naše koncepčné vozidlá
Technolab

objaviť

technológie zajtrajška

pozrieť Easy Life